, Newsy Samsung

Exynos w Galaxy Note 10 dogoni Snapdragona. Dla nas to świetna wiadomość!

fot. Ishan Agarwal

fot. Ishan Agarwal


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ccc

  Najgorsze jest to, że na pudełku od smartfona nawet nie pisze jaki zastosowali procesor czy jaką zastosowali matrycę w aparacie. Klient kupuje kota w worku z jedną wielką niewiadomą. Bo kupując Note 10 nie chce procesora w technologii 8nm tylko Snapdragon 855, który ma 7nm… tak samo matryce od aparatu wolę SONY niż te badziewe od samsunga. Powinni wymusić na producentach aby podawali szczegółowe dane na temat danego smartfona jakie ma w środku podzespoły skoro producent miesza i stosuje różne procesory, matryce czy jakieś inne komponenty o których nawet nie mówią, a powinni bo to są flagowe smartfony i bardzo drogie to nie jest smartfon z biedronki za 300 zł

 • https://plus.google.com/114335456439688763243 Karol Krysiński

  W przypadku note 10 to nie procesor będzie ważny, a bateria. Dlaczego? A no kolejny raz większy ekran no i do tego ponoć 90hz. Procesor w s10 to sobie pewnie chodzi na pół gwizdka więc w przypadku N10 może pokazać więcej potencjału. Daj Pan więcej ramu, a nie o procesorach mi tu pitol… ,)

  • PDF.user

   A skąd info o 90hz? Bo już wcześniej zostało to zdementowane przez IceUniverse

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  GPU Exynosa też dogoni te ze Snapa?

  • PDF.user

   Nie dogoni. Ale na Unpacked będzie ach, och,wow jakie to GPU nie jest lepsze od poprzedniego, ile to % wydajność podskoczyła. Nawet żaden dziennikarz nie wspomni o gorszym GPU bo nie dostanie telefonu do testu następnym razem.

   • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

    >zazwyczaj Snapek miał lepsze GPU
    Ojej, ja wspomniałem, po karierze :/


reklama