, Newsy Play

Promocja „YouTube na lato za darmo” w Play to żart, bo jej warunki to absurd

Fot. Play

Fot. Play

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Howlate

  Pytanie. Włączyłem pakiet. Korzystałem z niego masę czasu(nie miałem środków na koncie, więc mi nie miało z czego innego pobierać).
  Sprawdzam stan pakietu 96GB. Oglądam dalej. Sprawdzam. 100GB xD Oglądam dalej… Sprawdzam. 99GB. Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi? Jakim cudem pokazuje mi stan pakietu cofnięty? Teraz kupiłem pakiet normalny na neta i nie wiem już z którego mi pobiera bo stan Youtube na wakacje pokazuje cały czas ten sam…

 • XXX

  Dla mnie ta promocja niema żadnego sensu jest po prostu dziadowska . Powinno być tak jak w tam tym roku ile giga pakietu na całe wakacje oo to jest coś

 • Kuzguwu Boski Dynamit

  Przecież logiczne jest,że inne aplikacje będą pobierały transfer o co wam chodzi???

  • wooki

   Przeczytaj jeszcze raz cały artykuł. Jeżeli jakakolwiek aplikacja działająca w tle, połączy się z internetem a Ty w tym czasie oglądasz YouTube, to również dane które pobrał YouTube pobierane będą z Twojego konta podstawowego…

 • Tadeusz Polar

  Ktoś myślał że.dostanie 100GB na YouTube tak całkowice za darmo?

 • Alien

  Jestem za tym aby Play dostał wielomilionową karę za oszukanie klientów.

 • Zed

  Tu jest jeszcze większy absurd. Dane przesyłane przez samą aplikacje YT na serwer google do analizy ruchy itp – już to samo powoduje naliczanie opłat. Tu oprócz wyłączenia wszystkiego należało by zablokować ruch do jakiejkolwiek innej domeny niż wskazaną przez Play. Reklamy, analiza polubien, wyświetleń, ruchu, algorytmy które określają co pokazać użytkownikowi – to wszystko generuje ruch blokujący promocje.

 • 0001

  Mimo iż oglądam YouTube to pobiera mi z mojego pakietu danych, gdyż 1 GB zużycia dla kilku stron internetowych, niemożliwe. Czyli darmowy YouTube to lipa jak mawiał syn jednego oszusta…. wiadomo kogo…
  Ps. A kod *632# nie działa… w tej promocji Play okazał się totalnym dnem i trolem. Wywalili rzecznika Gruszkę i mamy takie oto kombinowanie pod dyrekcją pani mało myślącej, gdyż prawie wszystkie One rzadko myślą…

  • Mirek

   Hahahaha.
   Dobre,nie chciałem tak napisać ,aby nie być posądzonym o dyskryminację kobiet.

   • 0001

    Ja nie dyskryminuje tylko piszę jak jest dlatego użyłem słowa… prawie …bo rzadko zdarzają się kobiety , które myślą konkretnie i rzeczowo.

 • Direct

  Sprawa dla UKE.

 • Piotr Zet

  Play jak kiedyś wszystkim dyktował warunki tak teraz musi innych gonić, a i tak nie potrafi ich dogonić. W ostatnich latach oferta bardzo się pogorszyła, co raz więcej błędów w systemach, a było tak pięknie.

 • Kerto

  Takie „promocje” są niebezpieczne, gdyż psują opinię i mówią, że w umowach, także innych, operator stosuje haczyki. Mocno przejechał się na tym T Mobil i teraz odrabia straty. Play ceny w umowach ma wysokie a teraz jeszcze to. Źle to widzę. Będzie kicha! Z resztą już jest. W II kwartale Play stracił prawie 46 tys. numerów. Chyba w tym nie będzie lepiej. Internet przeniosłem do Orange a moja żoncia po 8 latach przenosi się do Nju. Czy tylko my?

  • Zed

   My wiele lat mieliśmy internet w Play. Non stop jakieś problemy. Zrywanie połączenia, brak zasięgu, prędkości typo 64kbps itp. Np 1.5mc z prędkością 128kbps w porywach i to tylko w DL bo UL na poziomie 16kbps. Oczywiście zawsze wina po stronie użytkownika. Nigdy ich itp. Zrezygnowaliśmy (3mc non stop wydzwaniali z ofertami) i podpisaliśmy umowę z T-Mobile na internet domowy. Taniej, szybciej i stabilniej. Awarie to rzadkość a i tak wówczas obejmują tylko część zasobów sieci. Do tego 90zl za łącze, które większość czasu nie działało vs 55zl za sprawne łącze bez limitu (limitu naprawdę brak, max wyciągnęliśmy dla testu ponad 700GB xD).
   Play kręci gdzie się da.

 • VC89

  To wygląda jak hipotetyczna promocja na stacji benzynowej:
  Płacisz 1,50 za litr PB 95/98 lub ON pod warunkiem:
  – jedziesz sam
  – nie korzystasz z klimatyzacji
  – tylko od zmierzchu do świtu (bez świateł lub samych LED-ach)
  – tylko w terenie zabudowanym
  – dla samochodów w określonym przedziale wiekowym

  • Zed

   I nigdy nie mijasz innych stacji benzynowych niż sieć od promocji.

 • Anubis

  Świetnie, że o tym piszesz. W sumie to trochę się zawiodłem powinni dodać, że należy zmienić dietę na bezglutenową i tylko wtedy można korzystać! A niestety tego brakuje. Poza tym po co komu taka promocja ważne, że Ania przeszła do Play!!

 • Mirek

  Bardzo dobry wpis.
  Ta promocja bardzo przypomina promocje w Plusie.
  Brak przejżystości ,masa haczyków.
  Świetne promocje w Play się skończyły ?

 • andy

  To nie jest kwestia czytania regulaminów tylko kwestia oszustwa przez operatora, a przynajmniej wprowadzania w błąd. Równie dobrze mogą napisać na 58 stronie regulaminu, że pozostałe kwestie są w warunkach szczegółowych, a tam że na 88 stronie cennika. A w cenniku że nie można trzymać komórki w etui bo się traci pakiet. Nie ma mocnych na regulaminy, wszystko można ukryć tak, że nikt nie dojdzie poza prawnikiem, któremu trzeba zapłacić żeby się przedzierał przez paragrafy.
  Przestańcie z tym fetyszem regulaminów bo to jest tylko usprawiedliwianie oszustów którzy jakby co, to mają alibi.
  A Play… nieładnie… Jak zwykły naciągacz na ulicy.


reklama