, Newsy Oppo Smartfony

Zapamiętaj tę nazwę – Oppo Enco namiesza na rynku

OPPO Reno / fot. gsmManiaK.pl

OPPO Reno / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • xAnubiSx

  NIE ZAPAMIĘTAM

 • Direct

  Na początku tekstu czytamy:

  Fani marki mogą jednak liczyć na kilka smartfonów z nieco niższej półki cenowej, które trafią do sprzedaży w obrębie linii Oppo Enco.

  Dwa akapity dalej:

  […] w przypadku nowej serii Enco – producent postawi raczej na dostarczenie atrakcyjnego designu i dopracowanego urządzenia niż taniego […]

  Czy to się nie kłóci?

  • Mortimer

   Czy to się nie kłóci?

   Może, ale nie musi.

   Urządzenia serii Enco będą tańsze od „normalnych” Oppo, ale to nie musi oznaczać, że będą – na tle konkurencji – oferować szczególnie atrakcyjny stosunek ceny do tego, co się za nią dostaje. Taki Oppo RX17 na SD 710 kosztuje w popularnej sieci elektromarketów 2199 złotych. Za mniejsze pieniądze można już kupić telefony na Snapie 855, a takich na SD845, to już naprawdę sporo. Jak Oppo wypuści na rynek model Enco o podobnej specyfikacji za – powiedzmy – 1999 złotych, to będzie i taniej, niż do tej pory, i nie_tanio w porównaniu do ofert innych producentów.

   Ciekaw jestem, jak sprzęt Oppo się u nas sprzedaje. Faktycznie to ładne urządzenia, ale nie marka nie ma renomy – powiedzmy – serii S Samsunga, a przecież domaga się za swoje produkty podobnych pieniędzy (Oppo Find X na Snapie 845 kosztuje 3699 złotych, a to już kwota, za która da się kupić Samsunga czy innego Huawei’a „na wypasie”).

 • Marek

  O czym ten artykuł? Zacząłem czytać, czekam na rozwinięcie i płęte i…. koniec

  • Direct

   „Płęte”?

   • Marek

    tak, to taki przekąs do puenty


reklama