, Newsy Play Telefony

Możesz już wziąć na abonament w Play Xiaomi Mi 9 i LG Q60

Xiaomi Mi 9 / fot. gsmManiaK

Xiaomi Mi 9 / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Parrot Max

  Abonament 😂

 • Kozi12

  Jaki jest sens kupowania smartfona w sieci drożej niż np. na stronie Xiaomi??? Nie mówiąc już o Allegro gdzie prawie wszystko można kupić taniej łącznie z okazjami cenowymi w ratach 0% jak ktoś potrzebuje. Nieświadomość ludzka co do tego ile w życiu przepłacają to jakaś choroba… Później biadolenie jakie w PL życie drogie…że ciężko związać koniec z końcem a Polaczki sami się godzą na takie ceny karmiąc molochy ogromnymi dochodami.

 • Tomasz Molda

  Jezeli bede mial zamiar zrobic b.dobre zdjecia to kupie lustrzanke sony alfa. Pozdrawiam

  • antykat

   Ale mowa jest o telefonach a nie lustrzankach. Ja mam lustrzankę Nikona, ale nie znaczy to, że nie mogę mieć dobrego aparatu w telefonie. Trudno nosić wszedzie ze sobą profesjonalny aparat. Rzuciłeś jakąś głupotę na temat Xiaomi i Huawei a teraz o lustrzance. Sam nie wiesz co chcesz powiedzieć i o co ci chodzi.

 • Hoze

  Mi9 200 zł droższy niż w Euro nie mówiąc o innych sklepach. Okazja

 • Tomasz Molda

  Powinno sie zrobgic z xiaomi to samo co z huawei,zakazac sprzedazy jak w USA,pozbawic wszystkich aplikacji google bo jeden i drugi to szmelc. Moga je sprzedawac jako aparaty fotograficzne watpliwej jakosci.

  • antykat

   „aparaty fotograficzne wątpliwej jakości” 😂 Zeszłoroczne Huawei mają lepsze aparaty niż tegoroczne flagowce po 4 tys. zł. Miałem w przeszłości Samsungi, LG, HTC a teraz mam P20 Pro. Nie wiem o jakim szmelcu mówisz. Gdzieś tu przed chwilą czytałem, że Huawei i Honor, to najrzadziej naprawiane telefony. Ja jestem bardzo zadowolony ze swojego i następny z pewnością też będzie „chińczyk”. Niczym nie ustępują dużo droższym telefonom a w kwestii aparatów Huawei kolejny rok nie ma konkurencji a taki Samsung czy iPhone mogą tylko o takich pomarzyć.

  • Michał Dziurzyński

   Tomaszu .. posiadam Mi5s Plus. Zapraszam na mój profil – i obejrzyj zdjęcia


reklama