, Android Google Gry i aplikacje Newsy

Google Play – płatne aplikacje znikają z telefonów?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • FaUst

  Problem jest też z darmowymi aplikacjami – nie mozna pobrać ani przez play ani przez stronę

 • rafian

  @ biscuit
  Wiem o tym ale jeżeli drugi raz kupujesz tą samą apkę (co nie powinno mieć miejca) to opcja taka nie wyskakuje 🙂

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Możliwe, że ubyło, ale tego nikt nie zauważa 😀 Przy dużej mnogości aplikacji na telefonie (w szczególności tych, których się rzadko – lub wcale – nie używa). Może na to liczy Google. Nie zdziwiłbym się osobiście. Ja, mimo customowego ROMu CM 7 nie zauważam żadnych braków. Choć i tak platnych aplikacji mam, jak na lekarstwo ;]

 • KRIS

  Wczoraj zakupiłem aplikację, która nie działała na moim urządzeniu. Chciałem ją oddać ale od samego początku nie było guzika zwrot pieniędzy. Dzisiaj chciałem zakupić inną apkę ale transakcja została odrzucona z powodu błędu wewnętrznego w markecie. Kasa nie miała zostać w ogóle pobrana a oczywiście zniknęła z konta. Poczekam i zobaczę co Google odpisze.

 • biscuit

  rafian – ad.2 W ciągu 15 minut możesz zrezygnować z zakupu 😉

  A ja nie wiem, czy jakaś aplikacja mi zginęła :/
  Przez te promocje Gameloftu i Google jak i też zakup aplikacji raz na jakiś czas uzbierałem ich pokaźną ilość i ciężko mi teraz stwierdzić, czy cokolwiek mi ubyło :/

 • Marek

  Raz kupiłem aplikację której już nie ma w markecie
  Pamiętam, że był to jakiś motyw do go luncher

 • rafian

  Miałem podobne problemy z marketem ale nie do końca.

  tzn problem 1. Kupiłem tą samą aplikację 2 razy (za drugim razem przyszedł mail z przeprosinami i informacja, że pieniadze zostaną zwrócone na moje konto)

  problem 2. Podczas kupowania jednej aplikacji automatycznie ‚sprzedano mi’ bez mojej zgody i potwierdzania gre „dude percect’ Machnalem na to reka bo kosztuje 3zl ale nie mnie jednak rozczarowanie pozostalo. Wiem na 100% ze jej nie kupowalem.


reklama