OnePlus 7 Pro otrzymuje aktualizację do OxygenOS 9.5.7. Nowa wersja nakładki producenta wnosi ze sobą szereg poprawek, które mają poprawić osiągi potrójnego aparat fotograficznego. W wykazie zmian pojawia się też informacja o poprawieniu dotyku – czyżby OnePlus naprawił problem określany jako „Ghost Touches”?
OnePlus 7 Pro to stosunkowo świeży smartfon – w końcu do pierwszych klientów trafił całkiem niedawno. Producent ciągle usprawnia jego działanie, uzupełniając luki, naprawiając błędy czy poprawiając jego pracę poprzez aktualizacje.
Najnowsze oprogramowanie dla OnePlus 7 Pro nosi oznaczenie OxygenOS 9.5.7. Aktualizacja ma rozmiar 127 MB i jest udostępniana kanałem OTA. Jeśli Twój egzemplarz nie zgłasza jej dostępności, to wystarczy ustawić VPN na Niemcy i powinno zaskoczyć.
Najnowsza wersja systemu dla OnePlus 7 Pro wnosi szereg poprawek w zakresie możliwości fotograficznych. OnePlus poprawił algorytmy dla każdego obiektywu, więc lepsze zdjęcia powinna robić nie tylko jednostka główna, ale także szeroki kąt i teleobiektyw.
W wykazie zmian pojawia się też informacja o zwiększonej czułości ekranu na dotyk. Być może producent rozwiązał tym samym problem z „Ghost Touches”, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. Jeśli Twój OnePlus 7 Pro cierpiał na tę przypadłość, to daj proszę znać, czy omawiana aktualizacja coś zmieniła.
Na sam koniec chciałbym zapowiedzieć nasz test OnePlus 7 Pro, który pojawi się na łamach gsmManiaKa już jutro 🙂
https://www.fonearena.com/blog/284228/oneplus-7-pro-oxygen-os-9-5-7-update-camera-improvements.html
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…