,

Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Wygraj książkę, o której dyskutuje cały świat

fot. techManiaK.pl

fot. techManiaK.pl


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 59

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Darth Brother, :

  Odpowiedź w konkursie:

  iPhone. Nic tak nie zunifikowało sposobu korzystania z urządzenia elektronicznego, jak wprowadzenie iPhone’a. Komputery PC i MacBooki od niedawna idą podobną drogą wyglądu i funkcjonalności, natomiast producenci smartphonów od momentu premiery iPhone’a 12 lat temu zaczęli projektować swoje urządzenia tak, aby wyglądały i zachowywały się bardzo podobnie jak iPhone.

 2. automaticout, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Laptop Macbook – przełomowy moment w historii rynku komputerowego. Z początku nieśmiało, niemniej jednak aktualnie jego młodszy brat Macbook air czy pro są najlepszymi maszynami do pracy. Niezawodne, szybkie, bardzo intuicyjne, idealnie zbalansowany system iOS. Pozdrawiam.

 3. Łukasz, :

  Odpowiedź w konkursie:

  MacBook Air -niebywała lekkość i niezawodność urządzenia zapewnia mi niesamowity komfort pracy w dowolnym miejscu już od 5 lat.

 4. Abajouuu, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Nie wiem na ile bede orginalna, ale odpowiem: komputer. Jestem szczesliwa posiadaczka jednego z pierwszych komputerow Apple,a dokladnie Macintosh Classic. Nie musze chyba pisac jaka szczesciara bylam majac wlasnie ten sprzet. Dzieki niemu tez mialam mozliwosc dotkniecia komputeryzacji, zainteresowania sie tym, co mialo odzwierciedlenie w moich dalszych losach, karierze. Tak, to najwazniejszy, wrecz sentymentalny dla mnie sprzet Apple.

 5. Małgosia, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Ipad to jest hit ! Jest lekki, smukły i poręczny. Bardzo elegancki. Szybki. Pomocny w pracy i do korzystania z różnych rozrywek..

 6. mike9, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Najlepszym produktem moim zdaniem było wprowadzenie iTunes, co pozwoliło nadać nowy nurt muzyce i zmniejszyło skalę piractwa. Muzyka i kultura stała się bardziej dostępna dla każdego.

 7. Dominik, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Oczywiście jest to pierwszy iPhone, pamiętam rok 2007 gdy byłem posiadaczem kultowej Nokii N95, sądząc że dotarliśmy do granic technologicznych. iPhone wchodząc na rynek zaszokował nie tylko mnie, ale i cały świat. To właśnie on zapoczątkował erę smartfonów. Jest to legenda, która zapoczątkowała nowy wymiar technologii XXI wieku. Dziś możemy cieszyć się malutkimi smartfonami o potężnej mocy 🙂

 8. mika19, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Komputer-jest kanciapką szczęścia duszy!

 9. Łukasz, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Witam serdecznie

  Za najlepszy produkt w historii firmy Apple uważam bezwarunkowo telefon iphone 5. Był to ostatni telefon, który został wyprodukowany zgodnie z założeniami Steva Jobsa oraz pod jego nadzorem. Główne argumenty przemawiające za tym wyborem to:
  – bezawaryjność – telefon ten jako ostatni w historii telefonów apple cechował się bezawaryjnością w działaniu, ówczesna wersja systemu IOS działała bez zarzutów.
  – jakość materiałów użytych do produkcji – tylna obudowa telefonu wykonana była w 80% z aluminium, co było wyczuwalne i zauważalne. Telefon ten pod względem wykonania ogromnie wyróżniał się na tle konkurencji.
  – bateria i jej żywotność również przewyższająca o wiele bardziej obecnie stosowane baterie
  – oprogramowanie, system IOS, nie pozwalający na duża ingerencję użytkownika natomiast pozwalający na cieszenie się z użytkowania zawsze wolnym od wirusów komputerowych.
  Telefon iphone 5 uważam za najlepszy produkt firmy apple, ponieważ pozwolił zoptymalizować moje życie. Za pomocą jednego urządzenia miałem możliwość korzystania z telefonu, poczty email, przeglądarki internetowej, odtwarzacza muzyki, aparatu, kamery wideo i wielu innych. Był to telefon, który wywoływał i do tej pory wywołuje u mnie efekt „wow”.

 10. Daniel, :

  Odpowiedź w konkursie:

  iPod- produkt, który zbudował na nowo świadomość marki oraz zrewolucjonizował model sprzedaży i zarabiania na elektronice.

 11. Michał, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Najlepszym produktem w historii firmy z Cupertino jest oczywiście iPhone. Telefon, który zrewolucjonizował rynek 11 lat temu, do tej pory jest produktem kultowym, swego rodzaju ideałem do naśladowania, nierozłącznym „towarzyszem” każdego, kto zdecydował się wydać na niego pewną kwotę. Uważam, że jest on ikoną firmy z nadgryzionym jabłkiem.

 12. Patrycja, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Najlepszy produkt Apple to według mnie iPhone, który świetnie sprawdza się w życiu codziennym i zawodowym. To urządzenie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło, a połączenie z różnorodnymi platformami zapewnia wyjątkową przestrzeń do realizowania własnych zamierzeń.

 13. Ania, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Najlepszy produkt w historii Apple to… Iphone, bezkonkurencyjny. Działa jak marzenie i w sumie jest małym komputerkiem, aparatem, notesem, kalendarzem, mapą, miarką, dyktafonem, po prostu cały świat w jednym ręku.

 14. Agata, :

  Odpowiedź w konkursie:

  APPLE IPHONE, po prostu raz korzystając z IPHONE nie można już powrócić do korzystania z innego telefonu:)

 15. Arkadiusz, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Ciężko wybrać tylko jedno urządzenie ponieważ każde było swego czasu najlepsze, najpierw były to komputery dzięki którym marka Apple jest tak mocno rozpoznawalna, później iPod, iPhone, i iPad. Każde z tych urządzeń od dnia premiery do dzisiaj ma swój najlepszy czas.

 16. Anna IS, :

  Odpowiedź w konkursie:

  zdecydowanie IPhone. Niedawno zostałam namówiona na zmianę aparatu z poprzedniego na Androidzie i jest to inny wymiar korzystania ze smartphona. Nic się nie wiesza, nie ma problemów a łatwwość obsługi jest dosłownie stworzona jak dla dziecka!

 17. Dawid, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Iphone – telefon znacznie szybszy od konkurencji – chcialbym napisac idealny ale niestety ma tez kilka wad.

 18. Bartek, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem najlepszym urządzeniem od Apple jest iPod 🙂 Cały czas korzystam z tego nieśmiertelnego odtwarzacza i ponad wszystko kocham go za wspaniałą jakość dźwięku i meeega intuicyjną obsługę 🙂

 19. Tamara, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Apple smartphone czy wy wiecie że najlepszy jest na świecie

 20. Krzysztof, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Według mnie najlepszym produktem Apple jest Mac. Który nie jest aż tak doceniany dziś jak IPhone ale był swego rodzaju rewolucją w czasach swojej prezentacji, a w dzisiejszych czasach jest praktycznie jedyną alternatywą do maszyn z Windowsem.

 21. Natalia, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem jednym z najlepszych produktów firmy apple jest ipad. Swojego mam od 6 lat i do tej pory działa sprawnie i bez zakłóceń. Pomimo wysokiej ceny był to świetny zakup.

 22. Grzegorz, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Macintosh – komputer z systemem idealnym. Od dziecka był to mój główny komputer, potem Mac… w międzyczasie przewijały się Windowsy, ale wiecznie coś w nich było nie tak. Dziś uważam, że nie ma lepszego komputera i systemu niż ten ze stajni Apple.

 23. Małgo, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Najlepszym produktem Apple jest ich… marketing 🙂 Produkty z nadgryzionym jabłkiem choć technicznie są bardzo dobre to na uwagę zasługuje fakt dbałości o klienta. Myślę, że nie konkretny produkt powinien być tu faworytem a legenda która tworzy się wokół elektronicznych gadżetów firmy.

 24. Magdalena, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Mac, ponieważ to od Maca wszystko się zaczęło i wszystko na Macu się kończy. Komputery z jabłuszkiem są wspaniałe, proste i eleganckie. To w nich lubię.

 25. Maja Anna Sass, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Mały, uroczy iPhone. Ciekawy gadżet, prawda? W rzeczywistości to zwiastun rewolucji cyfrowej, który pokazuje, jak wracamy do natury w osłonie najwyższej jakości technologii! Kiedy Steve Jobs w 2007 roku tłumaczył, jak ludzki palec wyprze erę rysików i stukania w klawisze, wszyscy otwierali buzię ze zdziwienia. Teraz to norma, a kolejnym etapem jest głos. A zaczęło się od niepozornego telefoniku… Niesamowite!

 26. Katarzyna, :

  Odpowiedź w konkursie:

  iPhone 5 – uważam, że to genialny telefon, który był ostatnim iPhonem, który miał piekny charakterystyczny tylko dla Apple wygląd telefonu. Dodatkowo robił piękne zdjęcia i miał inne funkcje charakterystyczne dla tej marki.

 27. Justyna, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Zdecydowanie komputery Mac. Korzystałam z nich przez lata na uczelni. Szybkie, łatwe w obsłudze, wygodne. Doskonałe do pracy.

 28. Julia, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Oczywiście jest to iPhone

 29. Oliwia, :

  Odpowiedź w konkursie:

  iPod Shuffle – najmniejszy i najlżejszy 🙂 można go zabrać wszędzie, biega sie z nim łatwiej niż z tel na ręcę. Uwielbiam 🙂

 30. tezero, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem najlepszym, a zarazem najbardziej ikonicznym produktem Apple był iPod, który de facto później ewoluował w iPhone. Z jednej strony zmienił sposób słuchania muzyki, promując standard mp3, z drugiej miał ogromny wpływ na dzisiejszy kształt wygląda i funkcjonalności smartphonów.

 31. slawop, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Oczywiście najważniejszym jest ich kultowy smartfon. To jest sprawa bezapelacyjna, to dzięki nim mam to co mamy … Apple to przede wszystkim aplikacje w telefonie, internet, facebook itd

 32. Paweł, :

  Odpowiedź w konkursie:

  MacBook Air. Był i nadal jest świetnym komputerem mobilnym, który powala wyglądem i wydajnością. Idealny do pracy z grafiką oraz multimediami.

 33. Beekoniza, :

  Odpowiedź w konkursie:

  MacBook Pro – uwielbiam za wygodę z jaką się go używa, dbałość o detale i wytrzymałość. Ostatni laptop który zakupiłam ze sklepowej półki (z windowsem) marki której nie przytoczę wytrwał ze mną niecałe dwa lata, gdzie już po roku intensywnego użytkowania sprawiał niemałe problemy (kosztował też niemało) zmusił mnie do odkopania starego Maca. Jak się okazało egzemplarz z 8 letnim doświadczeniem śmigał jak szalony, nie zacinał się i nie marudził – zmotywowało mnie to do ponownego zainwestowania w „nadgryzione jabłko”. Niczego nie żałuję, pozdrawiam! 😀

 34. Wojtek, :

  Odpowiedź w konkursie:

  iPhone – pierwszy model, zrewolucjonizował sposób myślenia o telefonach, był jednym z pierwszych najlepiej zaprezentowanych gadżetów przez Jobsa. Ach proporcje i harmonia jaką się odznaczała obudowa. Majstersztyk.

 35. Matt, :

  Odpowiedź w konkursie:

  10, zehn, ten, iks. Po prostu iPhone X, żaden iPhone i żadne urządzenie kiedykolwiek nie miało tylu naśladowców wśród innych marek co ten jubileuszowy model. To po prostu inny wymiar. Nie ważne co mówią, ale ważne, że mówią!

 36. M2rin, :

  Odpowiedź w konkursie:

  iPod jest najlepszym produktem w historii. W czasach gdy, żeby mieć muzykę podczas biegania, musiałem sobie nucić pod nosem iPod zmienił wszystko. Małe urządzenie wywoływało pisk zachwytu u wszystkich pięknych pań 🙂

 37. Krzysztof, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Za najlepszy produkt w historii firmy Apple uważam iPhone. Chodź pierwsza generacja iPhone miała premierę w 2007 roku, produkt cały czas jest rozwijany, ulepszany, posiada unikalne funkcje i opcje których brakuje u konkurencji. Chodź ceny iPhonów nie są niskie są warte swojej ceny. Uważam, że właśnie iPhone firmy Apple zrewolucjonizował rynek smartfonów i stał się groźnym konkurentem dla konkurencji!!!

 38. djtapczan, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Jako leżący na tapczanie zawsze znajdę czas na słuchanie. To zatem Ipod shuffle wygrywa bo za mnie utwory wybiera jara mnie to jak jasna cholera.

 39. Tomasz, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Macintosh. Pierwszy komputer osobisty z graficznym interfejsem uzytkownika i myszka do nawigacji. To rozwiazanie zdefiniowalo wszystkie kolejne desktopy, notebooki i smartfony. Jest to osobisty sukces Jobsa.

 40. Marek, :

  Odpowiedź w konkursie:

  z początku – ciśnie się na usta odpowiedź: iPod – który zrewoucjonizował słuchanie muzyki i wyświetlanie multimediów w poźniejszym czasie.
  osobiscie jednak uważam iPada za najlepszy produkt. Obsługa domowych multimediów – przeglądanie internetu, słuchanie muzyki, streamowanie video – nigdy nie było tak proste jak teraz. nigdzie nie ruszam sie już bez mojego iPada 🙂

 41. Bartek, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Zdecydowanie iPod. „Tysiące piosenek w Twojej kieszeni” Ten produkt najbardziej że wszystkich pokazuje jakim wizjonerem był Jobs. Elegancja, jakość, prostota, funkcjonalność. W dobie wielkich discmanow był to milowy krok. Jobsowi zależało na tworzeniu sprzętów przyjaznych człowiekowi, starał się nadać im duszę. W iPodzie to się udało.

 42. Agata, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem najlepszym urządzeniem jest iPhone, ponieważ łączy w sobie wszystkie inne urządzenia stworzone przez Apple.

 43. Viktoria, :

  Odpowiedź w konkursie:

  iPad – urządzenie o ciekawych wymiarach, do którego dostosowano dużo przełomowych aplikacji – gry zręcznościowe, rysowniki,,oglądanie filmów/czytanie książek/gazetek stało się mobilne i przyjemne.

 44. Sebastian, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem najlepszym i najbardziej popularnym produktem, który stworzyło Apple to wywodzące się od iPoda słuchawki. Kiedy zostały wprowadzone, każdy zastanawiał się co to za produkt ponieważ do tamtego czasu dominującym kolorem był biały. Ich biała rewolucja wykreowała swego rodzaju symbol. Każdy, kto szedł ulicą wiedział, że osoba, którą mija jest posiadaczem właśnie iPoda. Mała rzecz, jutro stworzyła swego rodzaju symbol. Same słuchawki od tamtego czasu praktycznie nie zmieniły się. Ich ewolucja czyli AirPods również posiadają tą samą stylistykę. Wielu producentów zaczęło ich naśladować i poza słuchawkami koloru czarnego produkowali słuchawki w kolorze białym a potem w różnych kolorach. Nie jest to na pewno produkt rewolucyjny jak IPhone czy Mac, ale jest za to symbolem, jakiego mało który producent posiada.

 45. Tomasz, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem firma apple innowacyjność to ich znak rozpoznawczy chodź za czasów steva Jobsa powstał imac i pierwszy IPhone czym zapoczątkowało powstanie firmy i uważam ze IPhone 3g i imac to produkty wczechcasow

 46. Jan, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Za najlepszy produkt w historii Apple uważam pierwszego wprowadzonego na rynek iPoda. To pierwszy produkt którym Apple pokazało kierunek w jakim zmierza i co ważniejsze pierwszy, którym Apple oczarowało świat w takiej skali. Potem potwierdzili swoją magię kolejnymi produktami w nowych kategoriach (iPhone, iPad itp).

 47. Oliwier, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Uważam że najlepszym urządzeniem był pierwszy iphone ponieważ zapoczątkował erę smartfonów bez rysika i postawił na wygodniejszą opcje którą jest palec.

 48. TomaszWr, :

  Odpowiedź w konkursie:

  Historia Apple to komputer,odtwarzacz muzyki i telefon.Moim zdaniem najlepszym produktem jest iPhone-poniewaz w prosty sposób zastąpił wszystkie produkty.Stał się niezwykle uniwersalny, porządny przez miliony osób,jest ikoną USA,i przede wszystkim „dotykowy”to od niego wszystko się zaczęło.

 49. jangin, :

  Odpowiedź w konkursie:

  ipod oczywiście, iphone to tylko technika …

 50. Mirek, :

  Odpowiedź w konkursie:

  IPhoneXR – Jest duży(ekran),wyświetlana treść jest ostra, czytelna, jest estetyczny, technicznie bez najmniejszych zastrzeżeń. Z powodzeniem zastępuje PC-ta, laptop czy tablet.


reklama