,

Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Wygraj książkę, o której dyskutuje cały świat

fot. techManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

59 odpowiedzi na “Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Wygraj książkę, o której dyskutuje cały świat”

 1. Ad.Sob pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem najlepszy produkt w historii Apple to pierwszy iPhone 5 (2G) który Steve Jobs zaprezentował 9 stycznia 2007 roku (w Stanach premiera iPhone 5 miała miejsce 29 czerwca 2007) . Pierwszy iPhone 5 otwarł „magiczne okno” na świat, które można było nosić w tylnej kieszeni spodni !.
  Po tym wydarzeniu jakim były kolejne odsłony iPhone na rynek trafiły smartfony (konkurencja ze strony innych firm, jako alternatywa dla iPhone) i od tego czasu sprzęt ten króluje w „tylnej kieszeni spodni” jako „mobilne okno na Świat”, które ani myśli zostać zamknięte ! (oczywiście do czasy kiedy zostanie wymyślone coś doskonalszego !).

 2. Tomasz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Pierwszy iPad, ponieważ od niego rozpoczął się pochód (obecnie już przyhamowany) całego segmentu tabletów. Jak to bywa u Apla, nie wszystkie pomysły były jego własne i pierwszy raz użyte, ale to aple zebrało wszystko w jednym urządzeniu, które zachwycało estetyką, wszechstronnością i wkomponowaniem w cały system iOS.

 3. Paweł pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  W moim przypadku największą rewolucję wprowadził Apple Watch i to właśnie ten produkt uznaję za najlepszy. Jako że regularnie biegam, właściwie od zawsze, pozwolił mi w minimalistyczny sposób zabrać ze sobą muzykę oraz stację zdrowotną. Żadne inne urządzenie nie robi takiej różnicy w porównaniu do konkurencyjnych egzemplarzy.

 4. Kamil pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem najlepszy produkt w historii Apple jest to Macbook, można w nim dobrze przerabiać zdjęcia.

 5. Cartoon20 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem najlepszym sprzętem firmy Apple jest IPad. Łatwy w obsłudze, intuicyjny, można go wszędzie zabrać, gdyż ma nie zbyt duże rozmiary. Jest bezawaryjny i zawsze można na nim polegać. Poza tym ma bardzo szybki system operacyjny co sprawia, że działa w zawrotnym tempie.

 6. bruce pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  To Iphone 6 z uwagi na piękną obudowę i praktyczne funkcje.

 7. ulaber pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Rewolucje zrobił wg mnie IPOD, który był bardzo pojemny, prosty w obsłudze, a przy tym ładny. Inne odtwarzacze wówczas były jakby z innej epoki – toporne i brzydkie.

 8. MC pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zdecydowanie Iphone 3G. I nie chodzi tu o wielkość parametrów, a wagę jego znaczenia – od tej chwili zwykły PHONE stał się prawdziwym SMARTphonem

 9. Gabsterski pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zdecydowanie iPhone. Urządzenie o niewielkiej wielkości, które nie tylko wzniosło poziom smartfonów na całkiem inny poziom i posłużyło jako wzór dla innych marek, które często wręcz starały się przekopiować kasowe pomysły „Jabłka”. iPhone to także pierwszy produkt Apple, który stał się wręcz powszechny w użytku dla osób, które nie mogły sobie pozwolić na Maca i inne droższe produkty. Można wręcz powiedzieć, ze aktualnie na rynku są smartfony i jest iPhone. O jego sukcesie świadczy niekorzystny dla samej firmy nielegalny handel podróbkami, który stał się dla oszustów bardzo dochodowy, właśnie ze względu na popularność oryginału. Wiadome jest, że dowodem na popularność danego produktu jest ilość jego podróbek.
  Mając iPhone masz ze sobą pełne spectrum możliwości, ułatwienia życia codziennego i wsparcie w pracy, a to wszystko wspierane przez rewolucyjny i unikalny system operacyjny iOS.


reklama