, Promocje

Promocja: „stary, ale jary” Xiaomi Mi Mix 2 w dobrej cenie. Warto kupić?

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.pan-zet.pl/ Artur Zawadzki

  Ja mam 2s od wielu miesięcy i muszę powiedzieć że jestem mega zadowolony.

 • Tom

  Używam mix2 od prawie roku i nic złego powiedzieć nie mogę. Mix2 ma dobry IPSowy wyświetlacz, lepsza czerń niż w podobnych ipsach, bdb widoczność w słońcu. Materiały i spasowanie rewelacyjne, Samsung mógłby się uczyć takiego spasowania. Ceramiczny tył i wyświetlacz nie ma śladów rys, a etui nie używam. Minimalnie przez te miesiące wytarło się złoto z krawędzi obiektywu. Aparat robi dobre fotki i nieporuszone, rzadko coś wychodzi źle, ale jakość spada w ciemnych pomieszczeniach – mniej detali. Przednia kamerka słabo wypada do wideo rozmów, jest niewygodna w użyciu. Jest szeroki i mniej poręczny niż Samsung S9, idzie się jednak z czasem przyzwyczaić. Wydajność przez cały okres bez zarzutu, nigdy nic się nie zawiesiło, wszystko nadal płynne.
  Zanim ktoś się skusi to polecam wziąć do ręki i pomacać, bo to specyficzny kawał telefonu, taka mała dachówka 🙂

  • e1thx

   Tez mam ten telefon. Wystarczy zainstalować gcam i fotki w nocy jak i dzień będą świetnie wyglądać. Przykład poniżej zrobiony 3 tygodnie temu.

   https://uplo…f2bf5a.jpg

 • What

  Nie. To xiaomi dobre dla gimbazy. To tak jakby porównywać Fiata z Porsche. Nawet jeśli Porsche jest starsze od Fiata o 10 lat, to i tak jest lepsze.

  • Jakub F

   Yyy. W tym wypadku czym jest Porsche?

   • schabu

    Czy ma to znaczenie jaki? Przecież to komentarz osoby ograniczonej, także nie wiem po co w ogóle się w takie niby dyskusje chcecie wdawać.

 • thebigweenie

  Miałem. Design świetny, niepowtarzalny. Ekran bardzo przeciętny, szaro-fioletowa czerń i bardzo słaba widoczność w słońcu. Aparat to już dno totalne. Zdjęcia najczęściej rozmyte, bez szczegółów, wychodzą tylko zdjęcia statyczne przy ogromnej ilości światła, pogorszenie warunków oświetleniowych powoduje że zdjęcia ledwo nadają się nawet na fejsbuka. Telefon z założenia dobry, ale brakło jakości ( nie mówię tu o obudowie, bo ta jest świetna ). Lepiej dołożyć troszkę i kupić 2S, gdzie jest poprawiony zarówno aparat jak i wyświetlacz.

  • Mariusz Martinus
   • peterdelara

    To wychodzi że od trafiały różnej jakości soczewki czy matryce do tych telefonów bo ja też mam mimi2 i aparat to porażka w pomieszczeniach to tylko pośród szumu jest obraz . Przesiadłem się z mi5s i tam aparat to był 3 epoki do przodu porównując z tym co mam teraz. Naszczescie nie dla zdjęć go kupiłem i jako nawet awaryjny się nie nadaje.


reklama