, Newsy Samsung Telefony

Samsung rozmienia się na drobne, a Galaxy A10e nie pobije Redmi

Fot. Samsung

Fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Pewnie A10e będzie bardziej kompaktową wersją A10, tak jak A20e względem A20 albo S10e względem S10. A wersje poniżej 2 GB będą wypuszczone jako A10 Core z Androidem Go.
  Nieźle Samsung się rozmienia. Kiedyś seria A miała topowe wykonanie, AMOLEDy, bebechy też z wyjątkiem procesorów (choćby aparaty w A5 2016 z OIS). A teraz seria A jest substytutem serii J, a nawet nie to bo seria J miała metalowe obudowy a w serii A mamy teraz błyszczący plastik rodem z SGS3. Do tego dochodzi fatalne zabezpieczenia biometryczne, kiepski czas pracy na jednym ładowaniu i wysokie ceny. Gdyby nie problemy Huaweia, to Samsung z taką polityką pożegnałby się z pierwszym miejscem.

  • bobok

   W tym sęk, że do wybuchy ostatniej afery z Huawei i rządem USA to wszystko na niebie i ziemi wskazywało, że do roku Huawei obejmie fotel lidera.
   Sam Samsung niestety wraca do swoich najgorszych czasów, gdzie produkował masę telefonów bez jasnej pozycji na rynku, z których jeden na trzy był udany, a reszta oprócz loga prezentowała poziom równy budżetowym chińczykom…


reklama