, Android Honor Newsy Telefony

Premiera Honora 20 Pro zagrożona? Smartfon bez certyfikacji Google

fot. gsmManiaK.pl

fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Krzysztof Mazur

  Gość który interesuje się smartfonami pisze takie bzdury?

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Nie chciałbym snuć jakiś teorii spiskowych, ale wrzucenie Huaweia na czarną listę wygląda na robotę Samsunga. W końcu Huawei jest drugą marką na rynku smartfonów, udało im się wyprzedzić Appla więc został tylko Samsung. Huaweiowi udało się wypuścić świetnego P30 Pro z rewelacyjnym aparatem i czasem na jednym ładowaniu, a SGS10 ledwo dogonił P20 Pro w kwestii aparatu i do tego miał znacznie gorszą baterię. Do tego Huawei miał niezłą średnią półkę, a Samsung katastrofalnie złą. W takich warunkach Samsung nie miał żadnych szans z Huaweiem i prędzej czy później dałby się wyprzedzić Huaweiowi, więc trzeba posunąć się do nieetycznych kroków z pomocą przyjacielów jankesów wrzucić Huaweia na czarną listę handlową. W końcu Samsung jest drugą najpopularniejszą marką telefonów w US i ma mega pozycje i preferencyjne układy z Qualcommem. W ten sposób Samsung może spać spokojnie i tworzyć okropne średniaki i telefony ledwo trzymające jeden dzień, a i tak będzie pierwszy. Nikt bardziej nie zyska na wyeliminowaniu Huaweia jak Samsung.

  • Krzysztof Mazur

   Huawei robi teraz lepsze telefony od Samsunga więc gdyby nie ten ban to kwestia czasu i mielibyśmy nowego lidera. Gdyby zbanować wszystkie chińskie marki to byłoby jak kilka lat temu czyli HTC Sony LG i Samsung robiące drogie badziewie, bez Chińczyków niska i średnia półka nadaje się na śmietnik

 • Arrczi

  Za chwilę P30 Pro będzie dodawany do paczki Chips’ów.
  Trzeba czekać.

 • beaviss

  „Honor 20 Pro to bez wątpienia jeden z najlepszych smartfonów, jakie zadebiutują na rynku w tym roku. To zasługa świetnej specyfikacji technicznej, bazującej na Snapdragonie 855 i 8 GB RAM, ”
  honor ze sd855, braliscie coś ?

  • Amadeusz Cyganek

   Już poprawione, dzięki za czujność 😉


reklama