, Newsy Smartfony Sony

Meizu 16Xs pokazuje, że Xiaomi nie powinno stać w miejscu

Fot. Meizu

Fot. Meizu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • quadron69

  Wszystko fajnie, ale ten flyme… Ah

  • Mortimer

   Taka kicha?

   Czymś szczególnym się różni na minus w porównaniu z innymi chińskimi mega-nakładkami (MIUI, EMUI, etc.)?
   Pytam, bo mnie te nakładki Xiaomi/Huawei jakoś nie uwierają. Są specyficzne, ale nie w sposób nie do ogarnięcia. A to nowe Meizu ma fajną specyfikację z mojego punktu widzenia (solidny, energooszczędny SoC + duże ogniwo + relatywnie kieszonkowe wymiary + ekran bez wcięć i dziur). Byłby to – technicznie – mocny kandydat do zakupu.

   • quadron69

    Uważam że sprzęt robią świetny (miałem 2 ich smartfony) ale nakładka flyme jest bardzo ramożerna, optymalizacja też nie stała na najwyższym poziomie (co chwilę przyciecia i lagi animacji). Dodatkowo nw. czy ktoś zna metodę na odblokowania bootloadera w tych sprzetach by zainstalować jakiegoś customa. Niestety wg. mnie mimo że sprzęt super jak za tą kasę ale flyme mnie zraża do tej marki. Może dobrym pomysłem było by zrobić jakiegoś smartfona z android one?

    • Mortimer

     Może trochę przysiądą fałdów i coś poprawią. Ponoć ZEN UI Asusa tez do niedawna lagował i był zasobożerny, a jego najnowsza wersja w Zenfone 6 jest bardzo odchudzona i działa bardzo sprawnie…

     • quadron69

      Ja już sobie powiedziałem „więcej meizu nie”(przynajmniej narazie) chyba że coś zmienią wraz z androidem Q.

 • Achi

  W miarę kompaktowy, bez notcha, z dużą baterią, z czytnikiem w ekranie…..łooo panie 😉
  Czekam na więcej informacji bo na razie zapowiada się spoko smartfon 🙂

 • tom

  I o to chodzi !!!!!
  Tyle że juz niedługo wzorem doradców podatkowych powstanie nowa usługa: doradztwo zakupu telefonu komórkowego 😉 Dobry pomysł na biznes 😉 A ludzie sa totalnie pogubieni.


reklama