, Newsy Samsung Smartfony

Nadchodzi nowe. Samsung Galaxy Note 10 zapowiada istotne zmiany w wyglądzie

Samsung Galaxy Note 9 / fot. gsmManiaK.pl

Samsung Galaxy Note 9 / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Dragon84

  Miałem Samsunga Galaxy Note 2,3,4,a teraz mam 8 i mówiąc szczerze nigdy nie zawiodłem się na tej serii bo Samsung robi świetne smartfony choć sporo drogie. Galaxy Note 8 wydaję mi się że wystarczy na kilka dobrych lat więc nie widzę sensu kupować kolejnego Note.

 • https://365dniwobiektywielg.wordpress.com/ Yaris

  Aparat powinien być dołączany do wejscia Jack i było by po problemie…

 • Rafik

  Ile to już razy w historii Note miał dostać lepszy procesor od eSki i na plotkach się konczylo, jedynie będzie nowy typ pamięci wewnętrznej ufs 3.0

 • Rozmowca

  …i będzie kosztował krocie 😉

 • Aeros

  Psst. S11 będzie też najlepszym smartfonem w historii firmy. A potem Note 11, 12, 13… Co nie zmienia faktu, że to kotlety bite na miarę.

 • Jarlbjorn

  To ma być ta wielka nowość, że jakieś dziury w ekranie w nowym N będą? Paranoja. W życiu sobie żadnego selfie nie robiłem, jak mam wgapiać się w jakąś dziurę w ekranie na kamerki, które do niczego nie są potrzebne, to dzięki, zostaję z N9.

  Jeśli Note ma być teraz w dwóch wersjach, to niech zrobią jedną dla lanserów i gadżeciarzy z tymi dziurami w ekranie, a druga normalną, do roboty, z płaskim ekranem i bez żadnych dziur i notchy, jaki problem?

  • Artrix

   Ile można to wałkować, przedni aparat nie służy tylko do selfie, w innych krajach ludzie go masowo wykorzystują do wideo rozmów z rodziną czy znajomymi. Uwierz, że jakby wydali telefon bez przedniego aparatu kupiłoby go pewnie pięć osób tylko z Polski.

   • Jarlbjorn

    Ta kamerka jest tak istotna, że aby ja umieścić w ekranie trzeba zrobić dziurę?

    Niech bedzie, dla mnie mogą i trzy kamery umieścić, jak ktoś tyle potrzebuje to co mu żałować, byle w ekranie nie było żadnych dziur, notchy, etc.

    • Daniel Poweska

     Te dziury przeszkadzają najbardziej osobom, które nie szukają zmiany, i szukają sposobu, aby znaleźć wymówkę na niekupienie go. Telefon jest dzięki temu znacznie mniejszy, przy zachowaniu tego samego ekranu, a aparat czy mały notch zazwyczaj nic nie zasłaniają 🙂

     • Jarlbjorn

      Niezła logika, nie producent ma dostosować się do oczekiwań klienta, tylko klient ma akceptować fanaberie producentów, a jak nie, to zostanie to uznane za szukanie wymówek.

      Zarówno notch wprowadzony przez Apple jak i dziury w ekranie w serii S10 spotkały się z krytyką sporej części klientów, i taki jest fakt. Na nieszczęście dla producentów, nabywcy to nie tylko fanboye. Zawsze mogą wybrać portfelem to, co im pasuje i zignorować to, co jest im wciskane wbrew ich oczekiwaniom.

     • Daniel Poweska

      Ale trzeba zaakceptować rozwój technologii, parę ładnych lat temu, 4,5~5 calowy telefon był prawie jak tablet, i też wszyscy narzekali :). Teraz tak samo, jak to notche i dziury, a gdyby był ze standardowym obramowaniem, byłby lament, czemu taki duży ten telefon :). Niektóre rzeczy trzeba zaakceptować niestety, bo producenci robią to, co się opłaca


reklama