środa, 15 maja 2019, Dawid Bonkowski

Promocja: wodoszczelny smartwatch Huawei Watch GT w atrakcyjnej cenie

Huawei Watch GT
 • Robin Cooperson

  Potwierdzam, jest na promce w media expert

 • Michal

  Z jego opcjami to tyle powinien kosztowac w dniu premiery. Ale wyglada bosko wybralem samsunga smartwatch tylko ze wzgledu na funkcje bo ten bardziej mi sie podoba

 • Maria Stachjuk

  Czytam komentarze na temat huawei watch GT na różnych stronach, pod różnymi recenzjami i nie ma ani jednego wpisu, że bateria nie trzyma długo. Ja mam watch GT ale od początku trzyma mi co najwyżej 2 dni (nie tygodnie jak podaje producent i co potwierdzają recenzje). Nie mam włączonej pogody. Z treningów korzystam rzadko. Korzystam z krokomierza, pomiaru tętna i monitorowania snu. Wyłączyłam nawet powiadomienia o rozłączeniu bluetooth. Muszę więc zareklamować swój egzemplarz.

 • MatIn

  Mam go od miesiąca w wersji classic. Mistrzostwem jest bateria. Z ciągłym pomiarem tętna 24/7, ciągłą geolokalizacją i jasnością ekranu na AUTO trzyma spokojnie 2 tygodnie. Fajna jest opcja automatycznego pomiaru snu ze wskazówkami co poprawić, predefiniowane tryby treningu, wbudowana pogoda i wykres pomiaru tętna. Genialny ekran.

  Na minus słabe tarcze, obecnie do wyboru jest około 20, co jakiś czas pojawia się nowa z aktualizacją, ale de facto ciekawe są może ze 4. Brak możliwości interakcji z telefonem w stylu skasowanie maila, oznaczenie powiadomień jako odczytane, czy włączenie trybu Nie Przeszkadzać. Z taką optymalizacją i baterią aż się prosi o tryb always on display, ale z jakiegoś powodu go nie ma.

  Generalnie jestem mega zadowolony, jeśli zaakceptuje się braki, szczególnie mając taki czas na baterii.

  • Bartosh Zg

   Czy zegarek posiada głośnik?

   • MatIn

    Nie posiada ani głośnika, ani mikrofonu

  • Pisul Maximus

   Czy zegarkiem można sterować muzyką grającą w smartfonie?

 • dolareq games

  Gdzieś mam czy to opaska w zegarku czy zegarek.Posiadałem kiedyś lg g watch który trzymał na baterii 3 dni max,teraz używam chinola i trzyma ponad 10 jak nie 12,więc róźnoca spora.Dla osoby nie potrzebującej nfc,wifi itd to dobry,jak nie bardzo dobry sprzęt.Jedyny minus to ubogi zasób tarcz.

 • Jacob Kotowski

  To nie smatwach, tylko smartband wystylizowany na smartwach 😀


reklama