, Apple iOS Newsy

iOS 12.3 i watchOS 5.2.1 już do pobrania. EKG działa w Polsce!

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Hiwatari

  W sumie, to aktualizacja nie wprowadza dla mnie nic znaczącego.
  Chyba się wstrzymam. Ucieszyłbym się bardziej, gdyby naprawili upierdliwe błędy przy przesyłaniu muzyki z komputera na iPhone’a.

 • Preza

  Jeszcze tylko brakuje aplikacji do badania próbki moczu i kału i wtedy łocz bedzie kompletny.

  • Maritimeeng

   Kup sobie łocz z funkcją EEG. Może być problem z wykazaniem aktywności.

   • Preza

    Nie wiem jak u Ciebie, ale ja łocza zakładam na reke, nie na głowę, ale jak wolisz to wygladaj na idiotę.

  • Regis

   Gdybyś taką funkcje miał w xeromi, hujweju, vivo czy innych śmieciowych markach dla patologii to piał byś z zachwytu jak samo, jak teraz szczekasz bo nie masz 🙂

   • Preza

    Ty jestes tępy prawda (badź wychowanym w standardach mumii ojropejskiej co wychodzi na to samo)? Bo nie widzę innej mozliwości. Nie zrozumiałes ptasi móżdżku, że smieje się z ekg w zegarku (każdym). Poza tym nazywanie tych wszystkich smartłoczy zegarkami jest raczej naduzyciem patrząc na czas ich pracy na baterii czy to do czego służą. Tobie słuzy taki łocz do napinania się przed znajomymi ile to ty nie masz pieniędzy, bo cię stać (pewnie na raty, ale możesz w starbuniu sie pochwalić). Ja moim zegarkiem nie musze się chwalic innym, więcz mi taki wypas jak ejpl łocz nie jest potrzebny. Wystarcza mi moja biedna Festina za niecałe 2 tysiące złociszy. Nijak i porównywać się do takiego bogacza ja Ty.

    • Regis

     Nie obrażaj, bo tylko robisz z siebie jeszcze większego buca, niż jesteś. Śmiejesz, bo ewidentnie sam jesteś tępy i w swojej wrodzonej bądź odziedziczonej ociężałości nie potrafisz pojąć prostych rzeczy.
     Zegarek ma wskazywać godzinę, czy pracuje na 1 ładowaniu 4 dni czy 5 lat – nie ma znaczenia, wiec nie ma tu mowy o nadużyciu – po prostu.
     Na prawdę jeśli uważasz, że ktoś kupuje Apple watcha by chwalić się, że ma kase (jakby te 2 tys to faktycznie był pieniądz z zegarek) to raczej świadczy o twojej biedzie umysłowej i kompleksach (które są oczywiste, widać je w twoich wpisach). A najlepszym tego dowodem jest fakt, że nigdzie nie pisałem ani o pieniądzach, ani o kosztach samego sprzętu, sam z tym wyszedłeś jak typowy tępy ptasi móżdżek – jak to pięknie siebie określiłeś 🙂

     • Preza

      Jestes jednak baranem 🙂 Zegarek za 2 tysie to żaden szał oczywiście, a kompleksy swoje pokazujesz tutaj wyłącznie ty., A potem takie barany myślą, że maja ekg w zegarku i sa madrzejsi od lekarzy.

     • Regis

      No napisałem, że 2 tys to nie pieniądz za zegarek, wiec o co twoje szczekanie, przygłupie. Troche nawet mi cię zal, bo nie dość, że głupi, to jeszcze pełen kompleksów, do tego nie potrafisz pojąć prostych rzeczy, a wmawiasz sobie inne. Żałosne i prymitywne zarazem, ale cóż… taki już jesteś.
      Jeśli kiedyś będziesz w stanie prowadzić sensowną polemikę i używać innych argumentów niż „jesteś głupi, bo ja nie mam” to wrócimy do rozmowy. Tymczasem wracaj do budy 🙂

   • adamus

    Wykrywanie arytmii mam w Xiaomi Verge za 400zl a bateria trzyma 5 dni spokojnie


reklama