, Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy Note 10 z niewielką, ale bardzo istotną nowością

Note 10 ekran

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Robin Cooperson

  Widziałem s10+ na żywo w media expert, robi wrażenie trzeba przyznać

 • pablito

  Czekam na rysik u konkurencji który jest mi niezbędny. Taki xiaomi mi max z rysikiem 😀 . A póki co Note. Obecnie 9 bardzo udany i kompletny

 • Jarlbjorn

  Marka i prestiż z pewnością większe niż w przypadku jakiegokolwiek chińska.

  Do tego satysfakcja z nieposiadania chińszczyzny.

 • Kamil Belsaquez

  Czuję się coraz bardziej dumny z posiadania ostatniego najlepszego Nota – N9 8/512. Myślę, że do premiery N11 albo i N12, mogę mieć szyderczy uśmieszek na twarzy.

 • M. Shrek

  Samsung odkrywa tajemnice duże ekrany małe baterie 4500 mAh a to jest nie wiele na takie duże ekrany przynajmniej 5800 mAh , jak Huawei Honor Chińczyka mogą być bateria o dużej pojemności w przypadku Samsuga raczej już nie ma takiej możliwości dużej pojemność baterii w Galaxy Note 10 .
  A cena Samsuga N jest z kosmosu wzięta
  Wobec przyszłych nabywców marki Samsung Note to raczej
  są za drogie smartfony Samsuga G Note 10 to już porównywalne ceny z Apple iPhone XS Max .)
  Kijowy procesor Samsuga Exynos na pewno będzie na rynku europejskim a w Stanach zjednoczonych z Snapdragonem 855 zawsze jednak trafiają gorsze wersje samsunga do Europy .
  Huawei Mate pro nie wiele o taniej od Samsunga Galaxy Note 10 .)

  • Jarlbjorn

   Chinole niech kładą do tych swoich cudaków i 10 000 mAh, i tak w życiu tego nie kupię.

   Serie S czy N Samsunga to nie tylko parametry.

 • Jarlbjorn

  No to ja właśnie, nie używam czytnika, tylko przycisku z boku i jest ok.

  Wydłużenie ekranu proporcji to moim zdaniem średni pomysł, to może czynić wyświetlacz nieproporcjonalnym i mniej praktycznym niż mogłoby się wydawać.

  Co bym jeszcze wyeliminował, przycisk Bixby albo go zmniejszyć i przenieść wysoko żeby zmniejszyć ryzyko przypadkowych dotknięć.

  Generalnie, wydaje się, że N9 to jest jeden z nielicznych, obok może jeszcze chińskiego już niestety BlackBerry Key2, telefonów bardziej do roboty niż do zgrywy, gierek i takich tam. Jeśli teraz skupią się na dziurach w ekranie, dalszej redukcji ramek (nie!!) czy wpadną na usunięcie diody powiadomień, to będzie to imo odchodzenie od pierwotnej, unikalnej koncepcji Nota, która odniosła sukces.

  Alternatywą dla udziwnionego N10 będzie po prostu N9, upłynie jeszcze sporo wody w Wiśle za nim telefon ten się zestarzeje.

 • https://plus.google.com/114335456439688763243 Karol Krysiński

  Wiadome było, że będą proporcje jak w s10. Chyba nie macie już o czym pisać naprawdę. A dioda powiadomień będzie???

 • iwanme

  Żadne nowości specjalnie.
  Co by faktycznie było fajne to gdyby Samsung przygotował na nasz rynek wersję ze Snapdragonem a nie tym beznadziejnym prądożernym i grzejącym się Exynosem.
  A to, że będzie jakiś minimalnie dłuższy ekran nie ma znaczenia, w sumie szkoda, że pozbędą się jak w serii S10 czujników z przodu, czytnik palca z tyłu z obsługą gestów to też wygodna rzecz.

  To nie jest seria telefonów dla graczy i nie ma specjalnie sensu dopłacanie do serii Note graczom, zwłaszcza, że tu znowu – kijowy Exynos który w emulatorach konsol wszelakich już zupełnie klęka na tle nawet starych Snapdragonów.
  I piszę to jako w sumie zadowolony posiadacz Note 9.

  • Dejw

   Kolego, wyświetlacz o wyższej częstotliwości to nie fanaberia graczy tylko przyszłość flagowych smartphone’ow, nie wiem czy widziałeś kiedyś wyświetlacz o wyższej prędkości odświeżania niż 60hz ale komfort jej nieporównywalnie większy, wszystko gdzie widzimy ruch (np przewijanie stron, poruszanie się po telefonie) staje się znacznie plynniejsze, a wyświetlacz mniej męczy oczy. Osobiście będę zawiedziony jak samsung tego nie doda.

   • Jan

    Do gier to one jeszcze musialyby hulac ze srednia co najmniej na poziomie 100 klatek a zaden telefon tego nie uciagnie.


reklama