, Apple iOS Newsy Smartfony

Na tych iPhone’ach i iPadach nie zainstalujesz iOS 13? Jest niemiła niespodzianka

iPhone 6s / fot. gsmManiaK

iPhone 6s / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Damian Jurecki

  No to właścicielom SE Mina zrzedła

 • DoomBringer_666

  Przyznaję się do błędu i niedoczytania 🙂 dzięki za poprawkę.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  4 calowe ekrany to relikt przeszłości sprzed czasów gdy nie dało się korzystać smartfonó z Androidem (taką wielkość miał pierwszy Galaxy S) i dobrze że Apple z nim zrywa. Przecież na tym nie da się nie da komfortowo internetu przeglądać, o konsumpcji multimediów nie wspominając, a tym bardziej o używaniu 2 aplikacji na jednym ekranie (choć iOS i tak tego nie umożliwia).
  Co innego 5 cali wsadzone w bezramkową obudowę, to już miałoby rację bytu.

  • VC89

   Nawet 5,5 cala można bezramkowo wsadzić i jeszcze rozmiary powinny być jako takie.
   Obecnie trwa iście kretyński trend na cegły 6 cali wzwyż (przypomina mi to powrót do lat 90 ub. wieku). Telefony mimo maleńkich ramek i tak osiągają olbrzymie rozmiary. Osoby, które preferują noszenie w kieszeni mają przechlapane, ryzykowne jest nawet trzymanie w kieszeni marynarki.
   Tak naprawdę jeśli ktoś chce mieć telefon max 5,5 cala to… chyba go nie dostanie, bo patrząc po tendencji producentów, obecnie chyba nikt nie oferuje urządzenia z takim ekranem (jeśli nawet jakimś cudem ma, to oferta jest żałosna i nie do zaakceptowania).
   Szykuje się zwrot do lat 2018, nawet 2017, gdzie jeszcze takie urządzenia w miarę się pojawiały.

   • Jytek s

    Jeszcze jest Samsung s10e z ekranem 5,8 cala. Dzisiaj pierwszy raz widziałem go w sklepie i wydaje się naprawdę malutki w porównaniu do innych telefonów.

 • Ciekawy

  Skoro SE miałaby pożegnać się z iOS13, to i 6s i 6s Plus także powinny. Wszak mają te same procesory i 6s jest nawet rok starszy od SE. Czyżby 4″ to było za mało dla iOS13? 😉

  • DoomBringer_666

   Ale artykuł wymienia również 6 i 6s…

 • Mirek

  Nie będa wspierane modele z prockiem dwurdzeniowym.

 • Jakub Gałecki

  Ludzie przeżywają że ich iPhone nie będzie już wspierany. Ciekawe co mają powiedzieć posiadacze androidów, których urządzenia są wspierane przez dużo mniejszy okres czasu. 5 lat to i tak świetny wynik.

  • Mirek

   Tańsze modele androida w ogóle nie są wspierane po opuszczeniu fabryki.

   • Czeplik

    Jako producent ,,tanszych modeli androida,, powiedzmy 500-1000 zł wspierał byś je??? A gdyby do tej ceny dołożyć dopłatę np 1500 zł to wtedy pewnie były by wspierane. Wszyscy wiemy, że cena IPhonów jest taka między innymi przez to wsparcie.

  • Adrian

   Powiedz mi, co te aktualizacje Apple wnosza na te stare urzadzenia? Moze jedynie to, ze system pozwala im na aktualizacje aplikacji w sklepie? Android nie ma z tym problemu, bo niezaleznie od wersji systemu aplikacje dostaja najnowsze wersje.
   Pisze to z Pixela C. Tablet, ktory mial premiere wiecej niz 3,5 roku temu i wciaz ma te mityczne aktualizacje. Ostatnia wazyla 9,5 MB, a przedostatnia 12 MB czyli aktualizacje kompletnie nic nie wnoszace. Pewnie to skutek propagandy Apple, ktory chwali sie swietnym wsparciem i niestety do niektorych trafia to klamstwo aktualizacyjne. Jezeli system nie stwarza problemow, nie ma sygnalow, ze jest nie zostal poddany atakom hakerow, to po co go aktualizowac na sile?


reklama