, Google Newsy Telefony

Nowe Pixele to dopiero początek – Google chce produkować więcej tanich smartfonów

fot. Google

fot. Google

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://nowakowski.eu Rafał A. Nowakowski

  Niech zatrudnią w końcu designera z prawdziwego zdarzenia.

 • DM

  Tak na prawdę to Pixel ma calkiem szerokie pole manewru. Wlasnie doszlo time lapse do aplikacji aparatu. Dodac do tego szeroki obiekyw od Moment i mamy wszystko poza tele-zoom. 2 krotny, bezstratny w Pixel to moze byc dla wielu troche za malo. Dlatego teraz moze dodadza do Pixel 4 jakas stalke gdzie bedzie na stałe 3x lub 5x. 😉

  • variete

   Tak na prawdę

   Piszemy „naprawdę”.

   • DM

    Dziekuje za pomoc. Czlowiek odzwyczaja sie pisania w ojczystym jezyku. Niestety.

    W ramach ciekawostek:

    https://yout…uoEIH2IbMo

 • regoat

  Jeden obiektyw nie ma większego znaczenia w pixelsch. Działa różnie dobrze jak 4 w innych. Więcej ma tylko robić tłum z tyłu telefonu żeby klient musl to to nie wiadomo co za bajery

  • bobok

   Fakt faktem sam z siebie ten aparat działa świetnie, ALE nie zrobisz nim zdjęć szerokokątnych, ani nie przybliżysz bezstratnie jakiegoś obiektu, do tego efekt rozmyvia jest programowy i nie zawsze działa dobrze.
   Jeżeli mówisz o 4 obiektywach w średniakach czy budżetowcach to Pixel jest lepszy, flagowce mimo wszystko robią pożytek z dodatkowych aparatów.

   • Adrian

    Nie wiem o jakie zdjecia szerokokatne ci chodzi, ale aparat Google robi zdjecia panoramiczne i 360 stopni. Na przyklad tryb portretowy dziala idealnie, tak samo i zoom. Mam mod tej aplikacji na U11, ale to zdecydowanie nie to, co na oryginalnym Pixel 3 mojej zony.

    • bobok

     Zdjęcia takie jak robi teraz P30 Pro, SGS10 czy od kilku lat flagowce LG – ~130 stopni zamiast standardowych ~70 stopni jak w Pixelu. To nie są panoramy czy 360 stopni tylko pojedyncze zdjęcie, które wygląda po prostu świetnie.
     Zoom w Pixelu jest cyfrowy. Mają swój algorytm który działa świetnie i zostawia innych w gyle, ALE z optycznym nie ma szans.
     Te kamerki w flagowcach nie są tam dla szpanu – naprawdę robią konkretną robotę, której jednym obiektywem po prostu nie zastąpisz na takim samym poziomie.

   • regoat

    Prawda , choć niby przedstawili jakoś nowy cyfrowy bezstratny zoom ale nie wiadomo jak to jeszcze działa . Okażą się . Pewnie Pixel 4 dostanie 2 aparat możliwe że szerokokątny


reklama