, Honor Newsy Phablety

Honor 6X debiutuje w polskiej dystrybucji. Czy warto go kupić?

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

 • Paweł

  Z wymienionych ośmiu na pewno nie kupił bym Nokii 6 (nie będę dopłacał za Polskę), Lenovo K6 Note (jest dobry ale pozostałe lepsze), Redmi 3 Note (bo pozostałe lepsze, chociażby Redmi Note 4 gorszą ma tylko wydajność), X Macha (bo ma stary procesor i wykonanie nie powala). Pozostałe 4 to już bardzo wyrównane starcie, chyba wziąłbym Motkę ale Honor do TOP4 zdecydowanie by się dostał 🙂

  • pilon2

   Może i procesor sprzed dwóch lat, ale ciągle lepszy od wszystkich średniaków pokroju Snapa 625. Ja bym właśnie chyba najbardziej polecił X Macha.

 • Pawel

  Myślałem o jego zakupie na początku tego roku, ale był nie dostępny w Polsce. Teraz kiedy jest w sprzedaży, cena trochę zawyżona, ale zbliżona do poprzednika 5X (obecnie trwa wypżedarz za ok. 750 zł)

 • May Czos

  Nie warto, to słaba budżetówka ze słabym aparatem czy wyblakłym ekranem, zdecydowanie nie warta takich pieniędzy. Jest 300-400zł za drogo.

 • Marcis

  Mogli dać chociaż Nougat’a. Podwójny aparat, zbędny bajer. Mogli popracować nad jednym, a nie pakować drugi. Nie ukrywajmy też, że ten Honor jest z 2016 roku.


reklama