, HTC Newsy

HTC w najgorszej kondycji od 11 lat. HTC U Ultra odmieni los producenta?

Rewelacyjny i niespełniony koncept HTC One M9 / fot. Phone Designer

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 10

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. And, :

  Co rok te same życzenia. To już jest nudne. I raczej 6 cali nie uratuje sytuacji chyba że będzie całkowicie pozbawiony ramek.

 2. JanWar, :

  Skasowanie wejścia jack szczególnie im „pomoże” w odzyskaniu klientów. Po M7 i M8 nie udało się im już zrobić nic dobrego.

  • Andrzej, :

   10 to całkiem udany model nic mu nie brakuje do innych flagowców posiada go moja kobieta tyle że był przez długi czas tylko w play to było bezsensowne posunięcie

   • JanWar, :

    Może, ale pomysł HTC Polska, żeby go wstawić tylko operatorom do oferty skutecznie mnie zniechęcił do tego modelu. Poza tym on jest brzydki – plecki to poprzedni design, przód Galaxy S6. Także sobie model 10 podarowałem.

 3. Navarro, :

  Pamiętam M7, był pierwszym i jedynym z ekranem FullHd na 4.7″ i głośnikami stereo. Nie wspominając o wielu innych zaletach.

 4. fas, :

  Dokładnie…. co rok gadanie czy taki czy inny model uratuje HTC – nic już nie uratuje HTC ! Ta marka już nie istnieje wśród użytkowników – ja nie znam nikogo. Nie ogarniają co potrzebują ludzie. Ceny z kosmosu i długo by jeszcze pisać.
  Trudno są inni lepsi.

 5. 112, :

  Teraz jest moda na zje***e Samsungi, bo przecie… „One oferuja to czego nie maja inne smartfony”. Czyli generalnie wszystko to co jest w innych…

  • qwerty, :

   dokłądnie. htc 10 to swietny tel.

   • JanWar, :

    Tak, taki świetny, że go normalnie nie było w sprzedaży. Tylko ten wykastrowany Lifestyle. A mnie kupno z Allegro nie interesuje.

 6. Cogito, :

  One M9 wygladowo był super ale 10 powinien wyglądać jak na tym zdjęciu.

Dodaj komentarz


reklama