, Android Newsy Samsung Smartfony

Samsung Galaxy S8 może działać jak smartfony z Windowsem

fot. SamMobile

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 9

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
  • Blazej UK, :

   Byle tylko mu rdzeni i ramu starczyło. Android+nakładka samsunga + plus jakiś pseudo Windows. Boje się ze wodę do jego chłodzenia będzie trzeba w wiaderku nosić żeby znowu nie bylo Ka-Boom.

   • Platfus, :

    W zestawie mogą dać gaśnice proszkową 🙂

    • Blazej UK, :

     Hahahaha. Dokładnie. A tak poważnie mówiąc to nie mam nic przeciwko Samsungowi chodź obecnie nie używam ich produktów lecz czy naprawdę to będzie w miarę płynnie działać jeśli robią już nakładkę nakładki.

 1. Nazir, :

  Sam pomysł ciekawy i nie pogniewałbym się na takie możliwości jak kupie sgs8 edge

  • SamOn, :

   Brak ci konsekwencji cepie. Podobno nie kupisz nic co nie ma wyjścia sluchawkowego. Tutaj swoich tanich sluchaweczek nie podepniesz.

 2. dsfsdf, :

  Ale to już jest możliwe od dawna. Do każdego Androida można podłączyć klawiaturę i myszkę przez kabel USB-OTG. Jak ktoś chce to również przez bluetooth. Bezprzewodowe strumieniowanie obrazu jest też wbudowane w androida, albo można używać kilku innych technologii. Obecnie to jest tylko kwestia tego, żeby zmniejszyć interface, żeby wszystko nie było takie wielkie na dużym monitorze.

  • asd, :

   Dobrze, że Samsung postanowił to jakoś zorganizować w jedną całość. W Androidzie nie jest potrzebna stacja dokująca, bo wszystko idzie bezprzewodowo – wystarczy ładowarka. Telefon też może od razu służyć jako touchpad. Ta funkcja będzie bardziej praktyczna w Androidzie niż Windows Phone. Nie mogę się doczekać.

 3. Marek, :

  Nazwa nakładki się zmieni, lagi pozostaną 😀

Dodaj komentarz


reklama