, Informacje prasowe Plus

Wielka obniżka cen sprzętów w Plusie

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 9

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Karłacz, :

  Konkretna promocja. Taki Galaxy A5, który by mnie interesował wychodzi coś koło 1000zł, co się mega opłaca. Przejdę się jutro do salonu wypytać o szczegóły.

 2. Waldemar, :

  Dobry sprzęt i jeszcze lepsze ceny. Myślę, że Plus może się spokojnie spodziewać przypływu klientów. I to znacznego, bo ciężko komukolwiek będzie te propozycje przebić.

 3. Maniuś, :

  Już przed obniżkami ta oferta była ciekawa, a teraz to już w ogóle… Mnie Plus tymi rabatami przekonał…

 4. Fiotr, :

  Chyba sobie zrobimy świąteczny prezent w postaci telewizora 😉 Oferta genialna, 30% zniżki to sporo. Ktoś się orientuje czy te raty są sztywno ustalone, czy można wziąć np. na krótszy okres?

 5. Szpaku, :

  Niewątpliwie jest to dobry moment, żeby zostać klientem Plusa. Przy takich upustach i świetnej sieci to się najzwyczajniej w świecie opłaca.

 6. Krok, :

  Fiotr, ilość rat po 6 miesiącach można zmieniać i dokonywać wpłat częściej

 7. Natka S., :

  Skorzystałam z tej promocji Plusa i wzięłam w połowie grudnia Samsung Galaxy A5. I jestem bardzo, bardzo, baaardzo zadowolona. Zarówno z telefonu, jak i z operatora. Wszystko działa sprawnie, jakość usług znakomita, obsługa klienta także. Polecam.

 8. Drago, :

  Tutaj podali tylko kilka przykładowych sprzętów. W salonie jest ich sporo więcej. Myślę, że na koniec roku lub styczeń 2017 Plus zrobi jeszcze „wyprzedaż”.

 9. Josef, :

  Cena A5 szczególnie, że jest w dość niskich ratach jest całkiem sensowna, ale jeszcze lepiej prezentuje się gdy ma się inne usługi Plusa lub CP, w ramach smartdomu.

Dodaj komentarz


reklama