, Apple iOS Newsy Poradniki

Jak przyspieszyć iOS 10 na starszych urządzeniach?

fot. pexels

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 7

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. alek, :

  Moze w ogole wylaczyc smartfona?
  Wtedy przyspieszy na max.

 2. Kris, :

  Wszystko to mam poustawiane w IP 6s a i tak bateria schodzi w oczach na 10. System jest tak nie dorobiony, że dawno nie spotkałem się z takim knotem. Do tego niespójna grafika, która wyglądy jakby jakiś student pierwszego roku robił te poprawki, np. po naciśnięciu ikony telefon 3d wyświetla się nowe menu 4 kontaktów z paskudną czcionką nie pasującą do reszty, ale już na wiadomościach jest stare, no po prostu masakra. Niby firma robi i telefon i oprogramowanie i nie może tego razem zgrać? Wiele lat korzystałem z androida i przeszedłem sporo aktualizacji i nigdy nie trafiłem aby telefon miał takie problemu a już żeby bateria trzymała połowę tego co na 9 to już w ogóle nie do przyjęcia. Wróciłem do 9.3.5, tyle że bajki o tym jak to długo telefony appla otrzymują wsparcie w stosunku do androida to można włożyć między bajki, Co z tego, że jest nowy soft jak nie da się z niego normalnie korzystać i trzeba zostać na starym. Skoro wypuszczają 10 na poprzednie urządzenia to powinni gwarantować jego poprawne działanie pomijając, że w kontekście całego systemu nie wiele się zmieniło procentowo. Dla mnie porażka na dzień dzisiejszy.

 3. Jajcarz, :

  To ciekawe jak iPhone 5 będzie chodził, hehe

  • michalw, :

   Nieco lepiej, ale i tak szału nie będzie 😀

 4. Mr Vik, :

  Cała prawda o długim wsparciu dla iPhonów – owszem są aktualizacje dla starszych urządzeń, ale działają biednie i nie oferują wszystkich nowych funkcji.

  • Kris, :

   Tutaj nawet ciężko mówić o długim wsparciu skoro ip 6s, który jest oficjalnie w sprzedaży na stronie appla też ma ostre problemy na 10. Więc wychodzi, że wsparcie po roku to już fikcja, to topowe telefony innych producentów potrafią być dłużej wspierane i aktualizacja nie powoduje takich problemów z telefonem.

Dodaj komentarz


reklama