, Testy Wearables Xiaomi

Xiaomi Mi Band 2 – test taniego smartbanda dla aktywnych

fot. activeManiaK.pl, Rafał Jeleń

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

 • wert

  Jak dokładnie działa ten monitoring snu? Zapisuje tylko kiedy się kładliśmy spać, a kiedy wstaliśmy?
  Szukam smartbanda, który miałby sensownie działający monitoring snu (z opcją budzenia alarmem wibracyjnym w fazie snu płytkiego) i krokomierz. Najlepiej z ceną do 500 zł. Ktoś może coś polecić? Nawet nie musi mieć wyświetlacza, chociaż jest on mile widziany, podobnie jak pulsometr.

  • Jjkl

   Masz wbudowany żyroskop, który na podstawie twoich ruchów podczas snu dokonuje analizy, jak wiadomo sen płytki i głęboki można rozróżnić ilością ruchów.

  • Zettabajt

   Pierwszy MiBand miał funkcję budzenia podczas płytkiej fazy snu. Mnie jednak wibracja nie mogła obudzić, bo była za słaba :).

 • htc_user

  Użytkuję ową opaskę od momentu premiery. Stosuję ją jako zegarek o rozszerzonej funkcjonalności. Powiadomienia działają poprawnie, budzenie również, chociaż zdarzyło się że wibracja nie była mnie w stanie wyrwać ze snu i czasami robiłem drugi awaryjny alarm w samym telefonie :).
  Czas pracy na jednym ładowaniu, przy włączonym podglądzie godziny bezdotykowo ( przy ruchu nadgarstkiem ) i kilkudziesięciu powiadomieniach dziennie wynosi 14-15 dni. Obecnie wyłączyłem podgląd ruchem nadgarstka i mam 14 dni przy stanie baterii wynoszącym 39%.

  Ekran faktycznie w słońcu praktycznie niewidoczny, w pozostałych przypadkach daje radę. Samo szkiełko dość podatne na zarysowania i raczej delikatne.
  Mały minus również za sposób ładowania sprzętu, ale można wybaczyć przy tym czasie czuwania.

  Reasumując za te pieniądze można powyższe wady przeżyć.

 • WS

  Mi Band 2 nie jest urządzeniem do pomiaru odległości tylko kroków (na ich podstawie szacowana jest odległość). Powiadomienia działają doskonale z iPhone 5S, wyświetlacz jest na 4 w skali 5.


reklama