,

TOP 15 absurdów 2008 roku

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 13

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. ds, :

  podajcie źródło niusa nr 9 inne niż pardon. Chyba bujda

 2. dejko, :

  To co trzyma w rękach na cesarz, to Nokia 6310 a nie 6310i.
  Poza tym, nie widzę w tym nic śmiesznego… 6310i to pomimo wieku ceniony i bardzo popularny telefon w klasie biznes. Nie każdego rajcuje 8 Mpix, 480×800 pix LCD, dotykowa klawiatura i bateria trzymająca niecałą dobę. A już określenie „cegła” całkiem podpada pod pokemonizm.

 3. Tcheodorius, :

  W całości zgadzam się z dejko. Według moich odczuć telefonowi Nokia 6310, można by nadać miano legendarnej ze względu na jej urzyteczność w sprawach biznesowych. Także oryginalny design ( a’la cegła ) wyróżnia ją z grona „pięknych” komórek.

 4. Luk, :

  Lubie czytać o iPhoneKillerach. Te napuszone farmazony i zapowiedzi, że będą jeszcze większe matryce aparatów w telefonach i jeszcze więcej mega pamięci niż w iPhone. Nikt jednak nie stara się by te wszystkie elementy były elegancko i funkcjonalnie połączone i podane w smacznie dobranej kolorystyce i kształcie. Firmy mówiąc, że wprowadzają iPhoneKillera już na wstępie same przyznają, że będą próbowały pobić produkt w okół którego roztacza się aura ideologii i kultu. Innymi słowy biznesmeni nastawieni na szmal próbują przebić nieopancerzoną głową „iReligie”. Zapewniam, że ktoś kto ma oprócz produktów ideologie i potrafi ją dobrze podać zarobi na popularności szybciej niż wprowadzi produkt. Do tego trzeba luźnego umysłu, a większość biznesmenów dusi swój mózg zaciskając sobie na szyi mocny węzeł krawata.

 5. vazi, :

  Luk, bardzo trafny komentarz. W sedno.

 6. palindrom, :

  dejko,
  żeby stwierdzić czy to 6310, czy 6310i, musiałaby mieć włączone podświetlenie (lub menu w odpowiednim miejscu) :]

  Artykuł bardzo mi się podoba, choć czasem nie wiadomo czy jeszcze się śmiać, czy już płakać.
  Pozdrawiam serdecznie!
  Marcin

 7. caruso, :

  Ad. Miejsce 1: Jedna komórka w ofercie i 5 miejsce na świecie wśród producentów komórek!: Skoro „Apple wyprzedza tylko Nokia, Samsung, Sony Ericsson, Motorola i LG” czyli 5 producentów to chyba jednak zajmuje 6 miejsce. Poza tym szczególikiem fajny artykuł.

 8. Martino, :

  Przykro mi, Gogusie, ale tekst z prezydentem jest… po prostu głupi. N6310 to właśnie jedna z tych nielicznych komórek które się do takiego zastosowania nadają. Wytrzymała, „nie do zjechania”, długie zasilanie na niedoładowanym akumulatorze.

  Zadam tylko jedno pytanie – jeśli nie zgadzacie się to jakiego gadżetofona powinien mieć prezydent?

 9. sit, :

  nasz cesarz powinien miec N3510 a nie N6310 – ta druga , z racji tego ze jest smukla podkresla jego „malo doskonala” figure 😛

 10. Vlad, :

  Co to są te „creepy” z miejsca piątego?

 11. Szakalabombas, :

  Creepy – Straszny, Przerażający, Przyprawiający o gęsią skórkę (z angielskiego oczywiście)

 12. nicki, :

  Z tym Watykanem to nie do końca tak bo niedawno został wydany modlitewnik na iPhone’a xP

Dodaj komentarz


reklama