, Newsy Operatorzy Virgin Mobile

Nowie pakiety #PÓŁDARMO w ofercie #FREEMIUM

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 12

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. krzysztofsf, :

  Jakby jeszcze dodali pakiet zawierajacy MMS…. Chociazby z wymiana 4 sms/ 1 mms. w pakiecie 200 sms.

 2. Strampek, :

  Vikingowie jak i heyah maja duzo lepsze oferty…

 3. iżyk, :

  Po co ci mmsy zainstaluj ” Whats App” i po bólu 🙂

 4. cracken, :

  Dodatkowy pakiet na 30 dni się nie przydłuża. Możemy z niego skorzystać tylko w okresie danego miesiąca promocji freemium.

  Przykład: nie mamy już na koncie darmowych 30 min jak co miesiąc w ofercie freemium,a za tydzień oferta odnowi.To aktywując pakiety półdarmowe,możemy korzystać z nich tylko przez ten tydzień. Bo za tydzień będziecie mieć tylko te odnowione 30 min. Sam pakiet półdarmowy się nie przedłuża osobno na 30 dni,a tylko wiązy się z naszym pakietem freemium(który się odnawia co miesiąc). Przepadnie wszystko jeśli mieliście nie wykorzystane minuty czy pakiet danych.

 5. Zakrza, :

  Virgin Mobile jest super! Ostatni raz doładowałem konto 14.10.2015 za 10 zł. Dziś mam na koncie 10,58. Zaczynam myśleć, że mój wymyślony przyjaciel miał rację mówiąc, że mam za mało znajomych…

 6. Smart, :

  Strampek,co dają za darmo,bo coś nie orientuje sie?

 7. Smart, :

  Sprobuj Strampek doładować Vikinga na all..o kwotą 30 zł za 26.99,albo chociaż w stonce.Virgin dokonał przełomu i nikt tego nie moze podważyć.

 8. lumia625, :

  Jak to mówią lepiej mieć kilka kart Virgin i ma się dużo minut sms i neta za darmo w ofercie Freemium ale koniecznie 2 telefony dual sim.

 9. 8000, :

  A nie lepiej mieć rbm, jeśli chodzi o internet, gdzie mamy to samo co w np. Play lubie to, tylko mamy no limit internet w lte, to jest oferta bezkonkurencyjna. No limit internet mam w domu, zamontowałem mamie w domu i taki mam w telefonie. Oczywiście w mojej miejscowości mam wszędzie lte play. Polecam

 10. Misha, :

  I tak play abo wciąga nosem te oferty na kartę. Tylko NAz ir to kupuje i myśli, że jest fajny. Ja płacę 27 miesięcznie i mam wszystko no limit. Tzn. płacę 82 ale za 3 numery, czyli wychodzi 27 za jeden numer. Ktoś ma taniej? Aha, dodatkowo mam jeszcze jedną kartę tylko net.

 11. Misha, :

  Ta karta do internetu jest oczywiście darmowa

 12. Ufoki, :

  Telefon mam dual sim obie karty nie doładowywane od listopada, na obu jeszcze po 3 złote do wykorzystania (kupiłem pakiety po 2 zł za 1gb) czego chcieć więcej

Dodaj komentarz


reklama