, Newsy Xiaomi

Sprzedaż Xiaomi w 2015 roku poniżej oczekiwań

Xiaomi Logo / fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 10

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. nick, :

  To teraz czekać aż w 2016 zacznie im się palić grunt pod nogami gdy na łeb na szyję polecą nieoficjalne zamówienia spoza Azji. Dlaczego? Xiaomi zaczyna blokować bootloader.

 2. FireFrost, :

  Oni na samych chinach już dużych wzrostów nie zrobią, zbliżyli się do granicy, którą są w stnanie osiągnąć bez ekspansji na inne rynki.

 3. qwerty, :

  Nie tylko brak Mi5 przyczynił się do nie wyrobienia planów, ale też dziwna polityka dostępności poszczególnych wersji kolorystycznych i pamięciowych. Nie wspominając już o 16GB pamięci wersjach podstawowych większości ich telefonów – jak kogoś nie stać na wersję 64GB to ucieknie do konkurencji. Kolejnym problemem był Mi Note Pro z Snapdragonem 810 – ludzie po prostu bali się go kupić z uwagi na opinie o krótkim czasie działania i przegrzewaniu się – sam się do nich zaliczam.

  • FireFrost, :

   Przecież wersje 64GB są w bardzo przystępnych cenach, więc WTF?

 4. oklej, :

  Jeżeli potwierdzi się specyfikacja Nubii Z 11 i cena (nie więcej niż 640 $), to Mi5 nie ma czego szukać na rynku , szczególnie po niespodziankach z MIUI.

 5. red, :

  Zakaz sprzedaży w Indiach (liczba ludności 1 300 000 000) na naruszanie patentów Ericssona, tak zdecydował Sąd Najwyższy w Delhi. Bzdury o braku jakichś wersji czy małej pamięci (porównajcie sobie innych w podobnym przedziale cenowym) włóżcie między bajki.

 6. Wiko, :

  Rynek smartfonuw sie kurczy bo ludzie tyle tego nakupowali ze w koncu limit sie wyczerpal.
  Teraz to tylko Xiaiomi moze liczyc ytlko na spadki bo rynek jest juz nasycony i coraz wiecej firm traci w stosunku do ubieglego roku.

   • Damian Kucharski, :

    Rynek smartfonów co prawda rośnie, ale tempo wzrostu maleje i najprawdopodobniej w tym roku będzie jeszcze mniejsze. A to też jest problem dla producentów

    • Qba, :

     Dla większości producentów problemem są straty lub minimalne zyski.

Dodaj komentarz


reklama