, Newsy Smartfony Sony Telefony

Sony Xperia Z6 Lite w sieci

Sony Xperia Z5 Compact / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 10

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Blazej C, :

  Model flagowy czyli taki który posiada najlepsze parametry na dany rok oraz podzespoły. Wkładając do urządzenia podzespoły średniej klasy i nadając mu nazwie Z6 raczej nie czyni z niego flagowca. Trochę to paranoiczne. Równie dobrze mozna wsiąść Nokie 1100 nazwać ją Xpleria Z6 Litle Mini i tez z niej zrobić flagowca na 2016. Pozdrawiam 😉

 2. Maciek, :

  Czyżby kopia politiki marketingowej huaweia na zasadzie P8 i P8 lite hehehe przecież sprzedali ostatnio więcej smartfonów od Sony. Jeżeli poza wyglądem nie będzie odstawać od flagowca to właściciel Z6 lite zyska prestiż od ludzi spoglądających z boku którzy mogą myśleć że posiada flagowca.

 3. RK70, :

  Przede wszystkim powinni popracować nad oprogramowaniem dla swoich aparatów w smartfonach. Między innymi dlatego zrezygnowałem z Xperii Z5, rozczarowany jakością zdjęć, głównie tych w słabych warunkach oświetleniowych i nocnych, natomiast te robione W dobrych warunkach są wyostrzone do tego stopnia, że moim zdaniem, subiektywnie „przedobrzone”. Taki potencjał, a nie potrafią tego wykorzystać.

 4. Mcio, :

  @Błażej, po co wsiadać na Nokie 1100?

 5. Witu, :

  Mnie zastanawia dziwna polityka robienia kilku wersji danego modelu pytam się po co?! Wiem poleci zaraz fala hejtu. Ale jest sens robic kilka identycznych modeli nie wystarczyły by dwa flagowy i wersja mini. A tu się słyszy o pięciu samsung czterech o ironio chore jak dla mnie.

 6. adamo1139, :

  Dla mnie taki Z6 Lite to byłby smartfon idealny. Widać, że Sony chce zrobić coś z metalu, bo te matowe plecki były krokiem w tę stronę. S650 jest mocniejszy od s808 czy s810. Więc jak nazywacie lg g4 czy moto x style flagowcem, z6 Lite też nim bedzie.

  • nick, :

   G4 i X Style dostało się trochę za nieflagowy procesor. Do tego na 2016 rok będą nowe modele, prawdopodobnie z SD820. SD652 to będzie mocny średniak na przyszły rok, a urządzenie z plotki powinno nazywać się M6, a nie Z6.

 7. V3nom550, :

  Ciekaw jestem czy wyjdzie jeszcze tak udany model jak moja Z3C, która spisuje się wyśmienicie, nie bardzo chciałbym iść do samsunga czy też lg :/ (Chociaż skóra wspaniała)

 8. nick, :

  Oby tylko nie przegięli z ramkami. Czas też zacząć wprowadzać nowy design.

 9. Drzewo1986, :

  Po sukcesie A9 od htc myślę, że to mogłoby się sprzedawać i do tego nawet przyzwoicie funkcjonować na każdym polu. (szybkości, funkcjonalności, wyglądu, prestżu itp.)

Dodaj komentarz


reklama