, Android Newsy Play Smartfony Telefony Windows 10

Lumia 950, Moto X Play, G4 dual SIM i wiele więcej. Nowości w Plus

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 9

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. joh, :

  Jest LG G4 dual sim? o rety. i co sprzedać teraz S6?:>

  • macsee, :

   Oba telefony możliwościami podobne. Mam nadzieję, że wersja dual sim LG G4 pojawi się w sprzedaży detalicznej w sklepach bo kusi dual sim z dobrą specyfikacją. Jak ktoś zamieni 2 telefony na jeden z 2 kartami to poczuje różnice i komfort zmiany. Jest jeszcze jeden fajny dual sim z dobra specyfikacja w dodatku bardzo podobną XIAOMI M4iC. (też na tym SOC).

 2. Psion, :

  Rozmawiałem, dwukrotnie z LG Polska i powiedzieli mi, że do końca roku Lg G4 dual, będzie w sprzedaży detalicznej, miałem Lg G3 dual, w ubiegłym roku, ale był z rynku azjatyckiego i nie działało wszystko dobrze.

 3. Rick, :

  No to teraz mam dylemat czy xperia z5 czy lumia 950? 🙂 Akurat się umowa kończy więc sprawie sobie fajny prezent pod choinkę 😉 Muszę się przejść do salonu plusa zapytać o warunki przedłużenia i porównać te telefony.

 4. Patrick, :

  Spory wybór sprzętu i to dość topowych modeli oraz taryf. ceny chyba podobne jak u konkurencji, ale Plus ma bezsprzecznie najlepsze LTE, a to duża zaleta.

 5. Franciszek, :

  Abonamenty w Plusie całkiem dobre, bo bogate. Ceny może duże, ale kwestia tego, że w ich ramach można mieć dobry sprzęt.

 6. Gleen, :

  Ciekawe nowości, będzie w czym wybierać przy przedłużeniu umowy. Może do tego czasu jeszcze ceny spadną.

 7. Kapinos, :

  Nowe telefony i to z górnej półki. Do tego oferta świąteczna, która na tle konkurencji wypada bardzo dobrze. Plus się postarał.

Dodaj komentarz


reklama