HTC 7 Surround oraz HTC 7 Pro doczekały się krótkich spotów reklamowych, zamieszczonych na oficjalnym kanale YouTube producenta.
Wideo poświęcone pierwszej ze słuchawek skupia się głównie na wyeksponowaniu jakości dźwięku zapewnianej przez HTC 7 Surround. Jest to oczywiście zasługa nietypowego rozwiązania, jakim jest wysuwany z boku urządzenia głośnik.
HTC 7 Pro natomiast, który jak pewien czas temu informowaliśmy, trafi jednak do Europy, został przedstawiony jako smartfon biznesowy. Spot zwraca uwagę na wysuwaną klawiaturę QWERTY, bardzo dobre zarządzanie kontem e-mail oraz możliwośc korzystania z różnych aplikacji biznesowych HTC.
Obydwa materiały wideo możecie obejrzeć poniżej:


- Najciekawsze telefony z WP7
- Wiosenna promocja na HTC 7 Pro
- Wideo-przegląd komórkoManiaKa - nowości z Windows Phone 7
- HTC 7 Pro trafi również do Europy
- HTC 7 Mozart, Trophy, Surround, Pro i HD7 na wideo!
- HTC 7 Pro - biznesowy slider z klawiaturą QWERTY
źródło: pocketnow




![HTC HD2 z Windows Phone 7 [wideo]](http://i.gsmmaniak.pl/s/gsmmaniak/gsmmaniak_26552_140x110_1_1.jpg)








