, Newsy Plus Promocje

Plus: Internet przez router i gniazdka elektryczne

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 6

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Zakrza, :

  I co to daje? Bo nie czaję.

 2. Robert, :

  To rozwiązanie jest już od dosyć dawna i świetnie sprawdza się np w domu jednorodzinnym. W bloku nie polecam . Trzebna też pamiętać że instalacja elektrryczna powinna pracować na tej samej fazie czego autor tekstu nie wspomniał.

 3. Navarro, :

  Czy ja dobrze rozumiem?! Mieszkając na wsi gdzie nie ma kabla telekomunikacyjnego mogę mieć internet z gniazdka? Limitowany internet komórkowy już mnie dobija!

  • limfa, :

   Nie nie, tak cudownie to nie ma. Technologia PLC nie oznacza że wtykasz takie cudeńko do gniazdka i ono z sieci elektryczne ściąga internet przez pierdyliard kilometrów. Musisz mieć sygnał internetu w gniazdku doprowadzony. Z gniazdka skrętka idzie do takiego jednego urządzonka wetkniętego do gniazdka elektrycznego, a drugie takie jest wetknięte 10-15-50m dalej w innym pokoju, na innej kondygnacji itp. To rozwiązanie pozwala uniknąć plątaniny kabli w całym domu/mieszkaniu

 4. sagan, :

  Wracam z japoni, tam co ciekawe placisz 100 zl i dostajesz przenosny router na baterie, wersja kieszonkowa. Na bateriach wytrzyma caly dzień, zajebista sprawa.

 5. WOJTEK-W18, :

  Żeby zobaczyc takie cudeńko musiałes leciec do Japoni? W PL routery wifi na „baterie” sa powszechnie znane i uzywane. Ma je w ofercie kazda siec GSM oferujaca mobilny internet.

Dodaj komentarz


reklama