,

Lenovo nie chce eksperymentować ale działać i to na wielką skalę

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 8

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Nazir, :

  Firma jak firma , ale jeżeli chodzi o oferty w Polsce to Lenovo daje ciała na max i nie ma żadnego sensownego wyboru smartfonów i tabletu z WP8/W8.1 a laptopy też cenowo nie zachęcają do zakupu

  • Darks, :

   Lenovo robi w tej chwili najlepszy sprzęt. Oczywiście Dell czy HP również mają swoje znakomite serie, jednak wśród produktów budżetowych dają ciała. Nawet najtańsze lapki Lenovo wykonaniem są co najmniej poprawne. Obudowa nie ugina się, baterie prezentują niezłą żywotność, a matowe matryce można dorwać nawet w modelach kosztujących po 1000-1200 zł. Dobrze rozwiązali też kwestie chłodzenia – mało który ich model cierpi na throttling. Biznesowe thinkpady również spokojnie stają w konkury z najwyższymi seriami HP czy Dell.

   Co do smartfonów – dystrybucja na Polskę leży i kwiczy. Modele mają już naprawdę solidne, ale co z tego, skoro na nasz rynek wlatuje trzeci, a nawet czwarty sort…

 2. Karol, :

  Robią coraz lepszy sprzęt, mi w oko wpadł tablet Lenovo Yoga, z praca na baterii do 18 godzin to prawdziwy długodystansowiec przy ekranie HD i dobrym podzespołom jak i wykonaniu tablet według mnie należy do czołówki na rynku.

 3. nieudacznik, :

  mam laptopa g 580 i nie narzekam na niego teraz mysle o telefonie tylko nie ma oficjalnej dystrybucji

 4. mozilla007, :

  Zaś ten i jego wywody. Napisane jest już w tytule, że Lenovo nie będzie brało udziału w eksperymentach i pewnie nie weźmie się za tandetne WP i Windowsa, bo skończą jak Nokia. Jakoś chińskie firmy umieją uczyć się na błędach np takiej Nokii.

 5. eko, :

  Lenovo powinno wejść do Polski ze smartfonami, bo narazie to lipa z oferta ich telefonów praktycznie brak

 6. Agata, :

  Lenovo ma świetny sprzęt. Niedawno kupiłam Lenovo yoga tablet. Jestem nim zachwycona. Ma fajne parametry, jest lekki, ergonomiczny i ta bateria, trzyma bardzo długo.

  • flo, :

   Ja od dłuższego czasu szukam tabletu, który będzie długo działał na baterii. Czy rzeczywiście w tablecie Lenovo Yoga bateria działa aż tak długo? Co z dźwiękiem i jakością obrazu?

Dodaj komentarz


reklama