,

Nanotechnologia kontra szkodliwe promieniowanie


Popularne produkty:

Komentarze: 18

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. wojskowy zawodowy, :

  (*redaKcja – komentarz został usunięty*)

 2. Lukasz P., :

  Kiedys chyba w Mango cos takiego bylo sprzedawane:P

  Poza tym to czy nie istnieje zaleznosc iz czym wyzszy ten wspolczynnik ma komorka tym lepiej „lapie” zasieg?

 3. wojskowy zawodowy, :

  (*redaKcja – komentarz został usunięty*)

 4. Wanda, :

  I to jest paradoks – ludzie dosłownie płacą za złe samopoczucie, a w konsekwencji za raka. Mądrzy i inteligentni ludzie już dawno doszli do takich wniosków i do minimum ograniczyli korzystanie z tych „wspaniałych wynalazków”.

  • wiek, :

   niestety, takie są konsekwencje łatwiejszego życia. …”płaca za raka”…, a palacze papierosów-nie? proponuje wycofać samochody, zanieczyszczają powietrze, komórki-wiadomo, linie energetyczne – pole elektr., …i cofnąć się do XXV,,,, czy będzie wtedy super?… ja wolę czasy dzisiejsze, pozdrawiam

 5. wiek, :

  poprawiam…do…. XV wieku, ach ten słownik

  • Mirek, :

   Jasne, wolisz te czasy ale do czasu aż sam zachorujesz na raka. Dopiero wtedy będziesz przeklinał te czasy.

   • wiek, :

    zauważ, iż każdy czas ma swoje złe strony, kiedyś …choroby – cholera, dżuma, trąd, malaria… dziś – rak, świńska i ptasia grypa, wypadki komunikacyjne itp…. statystyka ta sama a inne przyczyny śmierci, tak było, jest i będzie, nic nie zmienimy, ja jednak wolę czasy dzisiejsze, pozdrawiam

 6. adamo1139, :

  taa, i co jeszcze? przecież jeszcze żaden z testowanych telefonów nie przekroczył normy czyli 2 sarów ( czy jakiejś tam podobne jednostki) , a najbliżej był blackberry z wynikiem 1.2 (jeszcze sporo mu brakowało), niewiem czy mieliście na chemii o promienowaniu, promieniowanie alfa można zatrzymać przez kartkę papieru, beta przez stal o grubości 2 mm, gamma przez beton o grubości pół metra lub ołów 4 cm. Nie ma czegoś takiego co pochłania promieniowanie, to jest bzdura

  • mozilla007, :

   Gdyby ktoś wymyślił coś, co pochłania promieniowanie, to pewnie by dostał nagrodę Nobla. Bo jak coś pochłania jakieś promieniowanie, to musi je też jakoś oddać. To pomyślcie ile by ktoś mógł zarobić na odpadach radioaktywnych.

 7. pytający, :

  Pole elektromagnetyczne jest stosowane do podsłuchów, fale przebijają się przez beton. Można zmierzyć na jakiej wysokości jest tłumienie. Wracając do meritum sprawy, skoro fala elektromagnetyczna przenika przez beton to jak taki plasterek może absorbować to pole, 2 absorbcja pola el.magn. zakłóciła by poziom natężenia „zasięgu”. 3. Takie pole wywołuje bateria w zegarku a odkurzacz?! O boże…. Zamiast łykać jak te młode pelikany czasem radę przeanalizować i bardziej wnikać w temat. Nikt nie mówił, że będzie łatwo.

 8. pytający, :

  Z innej beczki co na nanotechnologia do pola elektromagnetycznego?! Co za bzdury

 9. rozz, :

  Całość jest dla mnie tak wspaniała jak magnetyczne ładowanie wody przez gościa z TV….

 10. praktyk, :

  Podobno po przyklejeniu do podeszwy buta potrafią zablokować pocenie stóp i emisję brzydkich zapachów spod pachy o 99% 😛

 11. andrzej, :

  Często korzystam z telefonu, kupiłem kilka tygodni temu, używam zone030. Stwierdzam, że na pewno rzadziej boli mnie głowa i nie czuję się po długich sesjach rozmów rozbity.

 12. darek, :

  Może to śmiesznie zabrzmi ale wokół ferm wiatrakowych ptactwa nie uświadczysz , a jeszcze nie tak dawno było ich tak morze.Za ten pseudo postęp zapłacimy wszyscy coś w tym chyba jest..

 13. krzysiek, :

  Chorobę popromienną również ludzie a w szczególności Amerykanie zlekceważyli .Ha-ha-ha
  Dopiero po wielu latach opublikowano całą prawdę i konsekwencję dotyczące tego zjawiska .
  Dla wielu okazały się nie do przyjęcia , bo za nimi stały takie choroby jak rak , owrzodzenie,niedokrwistość, możliwość zmętnienia gałek ocznych i bezpłodność.

 14. Jozin, :

  Jak zone, to nie 30 tylko 18-tkę 😉

Dodaj komentarz


reklama