, Google Gry i aplikacje Newsy

Zlokalizuj telefon z Androidem dzięki usłudze Google

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 16

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Panicz, :

  znów chciałoby się powiedzieć wreszcie. bardzo dobrze, że uruchomili taką usługę pomimo, że jako użytkownik Samsunga mam ją od dawna 😉 Mogliby dodać to co jest w usłudze od Samsunga czyli możliwość przekierowania połączeń i SMSów i odczyt rejestru połączeń.

 2. Nazir, :

  Po pierwsze to bubel i dziadostwo które u mnie nie pokazuje smartfona SGS2 który używam , ale za to widzę w menadżer stary Mini5570 którego nie używam i leży w domu jako mobilny punkt dostępowy.
  Jednym słowem śmiech na sali jak mam szukać smartfona który gdzieś zostawię lub ukradną jak narzędzie Google go nie ma na liście w tym poszukiwaczu ???
  Zabawne jest też że funkcja zadzwoń na Mini5570 który jest widoczny tez nie działa i nic nie dzwoni.

  Jednym słowem bubel pierwsza liga i brak słów po co takie dziadostwo udostępniają jak i tak nie działa lub nie pokazuje smartfonów jakie posiadam aktywnych i zalogowanych w sieci i Google ID

  • Nazir, :

   AKTUALIZACJA:\
   Po resecie smartfonów i ustawieniach zgody na szpiegowanie i włączeniu gps, w menadżer Google pojawiły się moje 2 smartfony i można było zadzwonić i zobaczyć na mapie gdzie jestem .

   Tak czy siak funkcja może być nie przydatna gdy złodziej zmieni kartę sim i ID , nie wiem w jakim stopniu będzie szybciej rozładowywać baterię opcja śledzenia

 3. bleze, :

  szpiegowania ciąg dalszy ….

 4. Lolo, :

  widzi moje 4 urządzenia ale nic nie działa.

 5. Panicz, :

  @Paweł
  czemu go jeszcze nie zablokowaliście?

 6. kris84041, :

  Jak zlokalizowac telefon na podstawie numeru

 7. mario, :

  zlodzieje,zlodzieje,zlodzieje,i tyle

 8. zly, :

  xerton ty baranie jakie to drogie i badziewie zlodziejstwo w bialy dzien

 9. bbbt, :

  Po wielu próbach trafiłem na www.i-mobi.pl Ten serwis faktycznie działa, a lokalizacja telefonów odbywa się z dokładnością do 1 metra. Mogę sprawdzać lokalizację dodanych telefonów o każdej porze dnia i nocy i w każdej sytuacji. Super sprawa!

 10. Mario, :

  Dzięki tej usłudze odzydkalem telefon HTC one m8s , zgubiłem go o 20 i szukałem wszędzie bez skutku . Dopiero gdy odpalilem powyższa usługę wskazał mi telefon z dokładnością do 5metrów. Okazało się że wpadł mi między tunel a fotel w samochodzie :-)). Wystarczy Gmail i aktywny net w fonie. Polecam

Dodaj komentarz


reklama