, Newsy Orange Play Plus T-Mobile

Wybieramy tani abonament ~30 zł

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 8

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. tirinti, :

  Nie wiem jak można gadać ponad godzinę miesięcznie. Trzeba być kobietą lub mieć żonę.
  Szkoda, że nie ma abonamentu z 15-30min i kilkoma GB internetu. Dobrze, że przynajmniej jest Orange Free na kartę.

 2. dynamol, :

  Może warto dodać jeszcze czas trwania umowy? Bo z tego co pamiętam np. w T-Mobile żeby mieć abonament za 29.90 zł (120 minut) trzeba podpisać umowę na okres 48 miesięcy. Ten sam abonament (120 minut) tylko na okres 24 miesiące kosztuje już 39.90 zł………

 3. Seba, :

  @tirinti hahahahahha Chłopie wybacz, aleś teraz mnie rozśmieszył na całego 😀 A no można gadać nawet i po 2, 3 godziny(DZIENNIE, nie miesięcznie;P) jak się ma z kim i uwierz mi nie trzeba mieć do tego „zony” !!
  @hans A jeśli tak?? Nie oceniaj ludzi ;-)(wybacz) ale jakoś nie mogę patrzeć jak ktoś kogoś wyzywa od „pedałów” nie czuj urazy bo nie o to mi chodzi:-). Polska to jeden kraj w którym „INNOŚĆ” jest postrzegana za chorobę. Kochają inaczej a co mi do tego. Byle by byli szczęśliwi to moje znanie!!
  A wracając do tematu to też zależy od abonamentu. Obecnie nie wyobrażam sobie mieć 30zł czy nawet 59zł abonamentu. Za dużo dzwonie. No jakby ścisło to i musiało by to wystarczyć 😀

 4. fc, :

  Mam allinclusive max za 29pln na 12m. W tym 1GB neta, 325smsow i 150min. Tam jeszcze doszly jakies gratisy na pierwsze 3m. Oczywiscie wersja bez tel. Dla studenta jak znalazl.

 5. biscuit, :

  fc – nie ma co porównywać oferty bez telefonu do oferty z telefonem. Równie dobrze mogę napisać, że w Orange/Plus abonament bez limitu jest za 69zł, a w Playu ten sam abonament za 169zł (a że dostaje w tym iphone’a nie wspomnieć).

 6. Daniel, :

  Ja też mam taką ofertę jak fc tylko ten pakiet sms nie limitowany sobie zostawiłem i płacę za niego 7zł ,w sumie 36zł więc nie jest źle,abonamentu nie przekraczam 🙂 ,gdybym miał zmienić to jak coś na ofertę w play z telefonem za 45zł miesięcznie + do tego pakiet sms czyli w sumie 52zł lub T-Mobile 39,90 +10(powiększenie do 1gb neta) +pakiet 1000 sms za 55zł,patrzyłem oferty Plusa i Orange i póki co wychodzi drożej bo 60zł i temu nawet nie patrzę na ich ofertę.

 7. Daniel, :

  Ja mam w abonamencie 150 minut a max z tego wykorzystuję 100 minut,najczęściej 60 ale mam pewność że nie zapłacę ekstra poza 😀 ,pakiet internetowy 1gb gwarantuje mi że nie wejdę na lejek bo wykorzystuję max 600 ale to też zależy od miesiąca czasem było 700,smsów wysyłam najczęściej 200-300 ale czasem 400/500 więc też mi się opłaca,po prostu w Orange lub Plusie gdybym był to bym musiał więcej wydać trochę,może nawet bym przekroczył abonament 😛 -Orange daje tylko 400 smsów do wszystkich a ja nie lubię patrzeć gdzie wysyłam,dzwonię.

Dodaj komentarz


reklama